Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » E cigit rendelnék, hol?

E cigit rendelnék, hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok, e cigit rendelnék az alábbi oldalon ( [link] és mivel meg sosem e cigiztem az lenne a kérdésem, hogy ha ezt meg rendelem, kell meg valami vásárolnom hozza hogy tudjam használni?

2021. dec. 4. 15:50
 1/5 anonim válasza:

404-es hiba.

Az oldal nem található.



Lehet, hogy elgépelte az URL-t, ám az is lehet, hogy az oldal megszűnt.

Kérjük, navigáljon a menüben valamelyik rovatra, vagy vissza a főoldalra.

2021. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] Így jo?
2021. dec. 4. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

A porlasztó ki szokott égni egy idő után, úgy hogy az kelleni fog majd. Változó hogy melyik típus mennyit bír. Nyilván kelleni fog folyadék is. A legolcsóbban úgy jössz ki, ha veszel egy nagy flakon bázist és ahhoz kevered az aromát és a nikotint. A készre kevert folyadékok drágábbak. Ha van rá mód érdemes lehet a folyadékot külföldről beszerezni. A németországi árak például sokkal alacsonyabbak mint ha a hazai dohányboltokban vásárolnál, a többi környező országot nem tudom. Csomagküldést nem biztos hogy vállalnak Magyarországra, de ha van ismerősöd aki el tudja hozni akkor sokat spórolhatsz.

Pl. egy kis flakon nikotin a magyar dohányboltokban bőven 1000 ft felett van, ugyanez Németországban 1,3 euro.

[link]

2021. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nikotin mentését szeretnék igazából használni. Illetve nezegettem és láttam mondjuk a morph 219-et és egész jól nez ki bár nem tudom mennyi jó, illetve nekem fontos lenne az hogy mekkora “felhőt” tudok kifujni vele mert én főleg ezért is vennék, mert nagyon szeretem ahogy kifujom a nagy felhőket. Tudnál ajánlani valami erre jó e cigit? 20- 30 körül is lehet ha olyat tudsz
2021. dec. 4. 17:10
 5/5 anonim válasza:

Minél magasabb a vg tartalom, annál nagyobb a gőz.

A sűrűség miatt teljesítmény igénye is nagyobb.

0.3-as porlasztó szerintem be fog válni.

2021. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!