Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire van jelen a rasszizmu...

Mennyire van jelen a rasszizmus 2021-ben a Magyarok között?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi néger ismerősöm,akivel tervezünk találkozni a közeljövőben. Kicsit féltem őt megmondom az őszintét,mert ha Mo-n találkozunk akkor az emberek meg ne szólják stb..mert a környezetemben is ismerek pár embert aki megszólja őket és megmondom kicsit már nekem is szarul esik :D


Szóval ja,mennyire rasszisták a Magyarok, ti mit tapasztaltatok?



#magyar #néger #ember #külföldni
2021. dec. 26. 03:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Semennyire. A problémás bünözők persze meg fognak találni, de nem kell a gettóba menni hülye emberekhez.
2021. dec. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
52%
Eléggé, de beszólni nem szoktak, csak magukban rasszisták általában.
2021. dec. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbámulják, mert kevés nálunk a néger.
2021. dec. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is annyira rasszisták, mint előítéletesek, elsősorban a cigányokkal szemben, mert sajnos van is elég sok negatív tapasztalatuk velük. A néger az egzotikusnak tűnik, de a többségnek nincs miért baja legyen vele, szerintem érdekesnek találja, max családtagnak nem szeretné.
2021. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Apukám nagyon roma ellenes és lehet a családba nem akarná,dehát na hadd ne ő döntse már el milyen feleségem legyen bár a romának meg a négernek nem sok köze van egymáshoz na mindegy 😂.


Egyébként csak azért kérdezem,mert nagyon érzékeny az illető és nem akarnám,hogy rossz élménnyel menjen haza,mert sok ember úgy kezd el nibbázni,hogy azt se tudja mit jelent stb. és kellő szeretettel használják..

2021. dec. 26. 15:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Melyik városba hoznád?
2021. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Debrecen,miért?
2021. dec. 27. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
A nagy városokban általában megszokottak a külföldiek. Debrecenben is vannak egyetemek, ahol gondolom vannak idegen diákok is. Talán az egyedüli baj az lehet, hogy ha jól tudom Debrecen a fideszesek fellegvára, akik közzül sokan minden sötét emberre rossz szemmel néznek. De nem hiszem, hogy egy megbámuláson kívül lenne nagyobb gond.
2021. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne hozd ide, mert esélyes, hogy beszólnak neki.
2021. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Debrecenben igen az egyetem miatt sok a pakisztáni illetve a néger.

Mindenképp elszeretném kerülni a rossz élményt,nyilván sehol se lehet de azért hamarabb szólnak be Mo-n ,mint pld.: külföldön.

2021. dec. 28. 02:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!