Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden amerikai ilyen?Mindenki...

Minden amerikai ilyen?Mindenki ilyen jófej?

Figyelt kérdés
Beszélgettem néhány amerikaival és nagyon segítőkészek és kedvesek voltak,bár igaz hogy nem túl mély volt azismerettseg csak futó.

2022. jan. 20. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Amcsik nagyon szeretik megjátszani magukat. Ezt sokan úgy értelmezik, hogy kedvesek.
2022. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De miért? Ird le légyszi a tapasztalataidat.
2022. jan. 20. 01:11
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát ott ez a normális. Tényleg kedvesek, de ez nem annyira igazi. Én nem szeretem, mert nehezebben bízom a túl kedves emberekben. Mindig úgy érzem, hogy kamu. De jó oldala is van. Gondolom könnyebb segítséget kérni, ha eltévedsz vagy egyéb bajod van. Asszem a Gombos Edinának voltak youtube-on valami videói az amerikai életről, erről is beszélt. Neki bejött.
2022. jan. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ránézek. De tényleg nem értem hogy mire jó egy idegen emberrel jópofizni. Speciel én ha valakinej segíteni akarok akkor segitek ha meg nem akkor nem. Nem értem mire jó ez
2022. jan. 20. 01:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb országban általában kedvesebben viselkednek egy külföldivel mint a honfitársaikkal. És ez érthető is, hogy miért.

Ez nem jelenti egyből, hogy kedvesek is, csak azt hogy az esetek nagy részében nem sok ember bunkózik egy külföldivel a világon.

2022. jan. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ilyen felszínes kedvesség, ha sokat lennél köztük és előbb-utóbb konfliktusba is kerülnél velük valamiért, akkor látnád, hogy ennek nincs különösebb jelentősége. Viszont ők meg az európaiakra mondják, hogy mogorvák és keveset mosolyognak.
2022. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedvesek, udvariasak de ez nem szemelyes dolog tehat nem feltetlenul jelenti hogy kedvelnek es baratkozni akarnak veled, sot amerikaban nehez baratsagokat kialakitani. Ismerettsegeket kilehet de azokban altalaban nem lesz baratsag.

Szamomra is is fura hogy ha pl tusszentesz akkor idegenek is mondjak hogy bless you (egeszsegedre), pl ha a boltban tusszentesz. Vagy ha valamit nezel a boltban a polcon es elgyalogol elotted valaki akkor elnezest ker toled.

2022. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Akkor az amcsik jó messziről nézik a polcokat ha elfér egy ember a távolságban...

2022. jan. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyvonalúak, mert a világ messiásainak hiszik magukat, akiknek az a dolga, hogy mindenkit a jóra neveljenek, mint jóságos nagybácsik
2022. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Közben csak diktálni próbálnak minden más országnak. És ha nem úgy ugrasz ahogy fütyülnek már is megdobálnak robbanós demokráciával.

2022. jan. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!