Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találok lehetöséget hogy...

Peter1991Szabó kérdése:

Hol találok lehetöséget hogy reklámozzák a csatornám?

Figyelt kérdés
jelenleg egy kis csatorna az enyém és gondoltam hogy fizetnék azért ha nagyobb yt-csatornák reklámoznák az én csatornám.

2022. márc. 8. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ezt úgy hívják hogy szponzoráció. Fel kell keresned őket és megállapodni a részletekben.
2022. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igy nem fogod tudni reklamozni. Az elejen nagyon sok melo a nullarol kovetoket szerezni. Eloszor is legyen jo a tartalom, megfelelo minoseg, ne recsegjen a hang stb.

Utana keress olyan fb csoportokat pl, amik a videod temajaval kapcsolatosak, oda be lehet linkelgetni a videoidat egy kis ismerteto szoveggel. Illetve ismerkedj hozzad hasonlo kisebb videosokkal, kommentelj a videoik ala (NE azt, hogy neked is van csatornad, hanem az o videojarol beszelgess, velemeny, stb.)

A videoidban a leirasban pedig megfeleloen hasznald a hashtageket, irj hozza normalis leirast, a cim is keresokompatibilis legyen, stb.

2022. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azok is nagyon jó tippek, amiket #2 írt. Ha jó, egyedi, érdekes, értékes és máshol témába vág a csatornád tartalma, akkor akár ingyen sem lehetetlen, hogy egy befutottabb csatorna említsen téged - de ha hajlandó vagy fizetni érte, akkor ilyen ajánlattal is érdemes lehet megkeresni őket.
2022. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekemis kezdetleges még a csatornám :) de egymásnak tudunk segíteni :) keress rám 👊 Paul Reink.

[hozzáteszem DJ vagyok egy eléggé rétegzenét képviselek igazábol inkább editelésnek mondanám ]

2022. jún. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!