Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha választanod kellene,...

Ha választanod kellene, melyik országban élnél szívesen?

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 21:25
A kérdező szavazást indított:
Amerikai Egyesült Államok
Mexikó
Portugália
Nagy-Britannia
Hollandia
Kína
Japán
Szaúd-Arábia
Törökország
India
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyikben sem
2022. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
A felsorolt országok közül szinte mindegyikbe műküdik egy-egy híresebb maffia és/vagy nevetségesen könnyen lehet fegyvert szerezni.Úgyhogy nagyon sehol se érezném magam biztonságnba(Portugália még szo-szo)
2022. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha választanom kéne, akkor Nagy-Britania. De különben a skandináv országokért vagyok oda.
2022. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül csak Nagy-Britanniát ismerem, mármint ott már éltem is, és tudom, hogy egész jó az életszínvonal. Szóval szerintem azt választanám.
2022. márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha csak ezek vannak kína és india talán, bár mivel indiában se magyarul se angolul nem beszél szinte senki így marad kína ott többen beszélik az angolt.
2022. márc. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Az megvan hogy indiában az angol a hivatalos nyelv?(tudni illik brit gyarmat volt.)
2022. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%
6-os hiába hivatalos nyelv attól még nem beszélik csak elvétve.
2022. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A tanult indiai emberek beszélnek angolul és nem is rosszul. Főleg, akik külföldön dolgoznak. Informatikai cégeknél tömegesen fordulnak elő, és van olyan USA-beli cég, amelynek az ügyfélszolgálata Indiában van, akiket megtanítanak úgy beszélni indiai ancentus nélkül, hogy az ügyfél azt hiszi, USA-ban lévő emberekkel beszél.


#2: Holandiában miféle maffia működik?

nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!