Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon van még igazi...

Magyarországon van még igazi erdő, olyan, amiben el is lehet veszni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
En az utmenti fasorban is el tudok veszni, szoval szerintem van! :)
2022. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Valaki el tud veszni egy 10nm-es sík területen is. Egyébként olyan, hogy egyenesen mész napokig és semmilyen civilizációt nem találsz olyan nincs. Ez nekem is bánatom, mert így Oroszország és Erdély felé kell kacsintgatnom.


A magyar erdőkből szerintem 24 órán belül egyenes vonalban haladva találsz falut/várost.

2022. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. A hírekben is van időnként, hogy valaki nem talált ki, rájuk sötétedett, stb. és segítséget kellett hívni.
2022. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3# vagy akár nyakát szegte. (szakadék)
2022. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én voltam a Mátrában, oké, van sétány, de abból is ezer. Nekem a túrajelek is tök nyolcak voltak, azt se tudtam eszik e vagy isszák. Egyedül lazán ott döglöttem volna meg. De szerintem akkor is mikor a Kékest másztuk meg.
2022. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nemigen. Ha elindulsz valamerre előbb-utóbb találsz egy turista- vagy erdőgazdasági utat ami visz valahová.
2022. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt van táblázat :


[link]

2022. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7# Téves, félrement 🙁
2022. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nálad turista útvonalakat jelző térkép, akkor bizony a Mátrában el lehet veszni. Mi is elvesztünk egyszer. A turista útvonalról letértünk, hogy majd később visszakanyarodunk. Térkép nem volt nálunk, semmi létező támpontot nem találtunk. Egy álló napon keresztül bolyongtunk. Semmi élőlénnyel nem találkoztunk, még egy repülő madarat sem láttunk. Teljesen kilátástalan volt az egész helyzet. Vizünk elfogyott, ennivaló nem volt velünk, mert egy fél naposra terveztük a túrát. Mobiltelefon nem működött, nem volt jel. Végül 1 napi bolyongás után Bátonyterenyén kötöttünk ki, indultunk Mátraszentimréről, Mátraszentistván, Mátraszentlászló érintésével, majd onnan gondoltuk, hogy visszafele indulunk, de nem ugyanazon az útvonalon, hanem az erdőn keresztül. Gondoltuk, tudjuk az irányt. Hozzátartozik, hogy a turista-jelek kopottak, néhol értelmezhetetlenek voltak.
2022. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9# Ez mikor történt, hányban?
2022. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!