Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ünneplitek/ünnepeltétek...

Hogyan ünneplitek/ünnepeltétek meg a sikeres érettségit?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bezárkóztam a szobába, kikapcsoltam a telefont, feltettem a fülpárnákat és aludtam vagy egy napot.
2022. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
sehogy
2022. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Én idén érettségiztem és az elmúlt hetekben éjszakánként alig aludtam 2 órákat, hogy minél többet tanulhassak szóbelikre. Aztán 2 napja bizonyítványosztást követően már olyan fáradt voltam, hogy semmi kedvem nem volt haverokkal ünnepelni no de azért egyedül itthon egy rendelt sonkás pizzával és egy pezsgővel megünnepeltem az érettségi megszerzését, aztán ahogy az első válaszoló is, lefeküdtem aludni és másnap reggelig fel sem keltem. :D még mindig nagyon boldog vagyok, hogy meglett, mivel szerintem nagyon fontos a megléte, egyáltalán nem értéktelen.:)
2022. jún. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Elkezdtem dolgozni. A bizonyítványt bedobtam a többi haszontalan iratok mellé és azóta sem láttam. Ennek már vagy 10 éve l...
2022. jún. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
70%

4-nek: Ejnye a bizonyítványt el kell tenni későbbiekre sose tudni, hogy mikor kell.

És még emlék is lehet.

2022. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
72%
Sehogy. Nem volt akkora teljesítmény, hogy ünnepelni kelljen meg az ilyesmi nálunk sosem volt szokás. Megkaptam a bizonyítványt és következő héten húztam dolgozni, hogy legyen miből kifizetni majd az egyetemi kezdő költségeket.
2022. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy. Tanköteles voltam, iskolába jártam, leérettségiztem, na és? Nincs mit ünnepelni rajta.
2022. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem azért ha az ember 10 hónapot át napi 5-6 órákat tanul késő estig fennmarad mindenap és végül jó lesz az összes jegye( ez nyilván a fő iskola miatt fontos) az meg ér egy ünneplést.
2022. jún. 17. 20:32
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

#3: Milyen lett a végeredményed? Hány százalékokat értél el?


Rengeteget készültem a szóbelikre, ma voltam és borzasztóan félek hogy elrontottam... Engem a folyamatos stressz tartott ébren éjszakánként, mondanom sem kell hogy hány órát aludtam a szóbeli előtt😪


Most megyek is hogy minimum 12 órát pihenjek. Xd

2022. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
65%

#9: 3-as válaszoló vagyok. Kitűnő lett a bizim, minden tárgyból 85% fölötti eredménnyel, 475-ös összpontszámmal. Magyarból emelteztem. ELTE-re szeretnék bejutni ÁJK-ra.

Meglesz az neked is, ne aggódj! :) Jó pihenést!:)



#7: Én nem értek egyet azzal, hogyha valaki tényleg leérettségizett valaha az élete folyamán, azt ne sikerként élte volna meg. Pláne ha valakinek célja is van az érettségivel és jó eredményeket sikerült elérnie. Szerintem nettó baromság amit idefröcsögtél, de nem vitatkozom.

2022. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!