Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell teli shitposztolni...

Miért kell teli shitposztolni a social medit szakdogás meg diplomás fotókkal?

Figyelt kérdés
Kit érdekel, hogy megírt egy szakdolgozatot?

2022. jún. 17. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért amiért az 5ös bizikkel is tele kell
2022. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne shitpost az ilyesmi?


Az emberek büszkék arra, hogy sikerült elérniük valamit és lezárni egy szakaszt az életükben.


Téged nem érdekel, mást igen.

2022. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ugyanmár senkit nem érdekel szerintem a szűk családon kívül.....
2022. jún. 17. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek követed őket egyáltalán? :D
2022. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem követem, ismerőseim.... csak fél évente kiad ilyeneket
2022. jún. 17. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hozzád hasonló megkeseredett embereket nem érdekli senki. Minden normális ember képes örülni mások sikerének és boldogságának.
2022. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet igazad van
2022. jún. 17. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen indokolatlan azon háborogni, hogy ki mit oszt meg az ismerőseiddel. Valószínűleg azoknak szánja, akiket tényleg érdekel, hogy mi van vele. Ha téged nem, akkor egyszerűen kövesd ki, attól még ismerősök maradtok, csak nem jelennek meg a posztjai a hírfolyamodban.


Nekem pl vannak kisgyerekes ismerőseim, én a gyerekposztingot unom és ellenzem is nagyon. A terheshastól meg a hányinger kerülget. Nem tudom, biztos valami fóbia, rosszul vagyok annak a nagy eres lufinak a látványától. Ezeket az ismerőseimet kikövettem. Tisztelem a saját szabadságuk az online térben, ugyanakkor a sajátomat is. És teljesen megértem, ha valaki hasonlóan reagál a tanulmányaimmal kapcsolatos képeimet látva. Ugyanakkor nem fogom miatta nem megosztani azt, amire én igenis büszke vagyok és tudatni akarom a sikerem azokkal az emberekkel, akiket ez így vagy úgy, de érint valamilyen formában.

2022. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a korrekt választ :)
2022. jún. 18. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!