Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van határa az emberi hülyeségnek?

Justdoit60 kérdése:

Van határa az emberi hülyeségnek?

Figyelt kérdés
Minap vásároltam a Tescoban. Sokáig nem lehetett cukrot vásárolni. Maximum 10 kg-ot lehet vásárolni. MAXIMUM! Én vettem 1 kg-ot. Erre nézem a sok birkát, hogy mindegyik fóliástól veszi, véletlenül se maradjon másnak. A sok idióta balf.sz úgy értelmezi, hogy nekik mindenképpen meg kell venni fóliásan, nem értik, hogy nem minimum, hanem maximum. Ti is ismertek ilyeneket, akik a birkák táborába tartoznak?
2022. jún. 25. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül birka valaki azért mert előre bevásárol egész hónapra vagy akár többre is.
2022. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt nem hiszem, hogy erről van szó. Itt pusztán arról van szó, hogy készlethiány van, amire úgy reagálnak, hogy felvásárolnak. Pont leszarják, hogy az ökörségük miatt alakul ki újabb készlethiány. Ebben az esetben egyedül én vettem le 1 kg-ot, mindenki más fóliásan. Volt időm nézni, mert a kassza előtt van a cukros polc. Azt meg kétlem, hogy cc 20 egymást követő ember 1 hónapra előre gondolt volna.
2022. jún. 25. 14:44
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Most mit mártírkodsz?

Egy 5 tagú családnak édes kevés lenne 1kg cukor. Igen az emberek megveszik előre nagyobb mennyiségében amire szükségük van.

2022. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Annak nincs.Se az emberi gonoszságnak,se az emberi rosszindulatnak.
2022. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as, nem tudom, miből feltételezed, hogy nekem mekkora a család? Megjegyzés: 4 gyerek van :D
2022. jún. 25. 14:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokat suthetsz fozhetsz és szabadidőd is lehet bőven 😅
2022. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk, nem vagyok részese ennek az aktuális cukorpániknak, vagy mi a bánat, nem is voltam boltban vagy két hete... de azt meg kell mondanom, hogy rettenetesen utálok bármiféle boltokba járkálni, viszont jó erőben lévő férfiember vagyok, soha az életben nem vettem még semmiből tíz kilónál kevesebbet, inkább szakadjak meg másfél mázsával a kezemben meg a hátamon, eszem a megkövültet, minthogy többször kelljen boltba mennem a muszájnál. Nem fogok. Nem vagyok az a fajta, aki minden szembejövő boltba élményből beszalad, hogy élvezkedjen benne, meg kihozzon onnan egy szál fogpiszkálót. Tehát lehettem volna én is, aki elvisz egy köteg cukrot, de az nem azért lett volna, mert bármiféle cukorhelyzet van, amiről természetesen fogalmam se lett volna...
2022. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es, nagyon jó érv/meglátás! Én azért kaptam agyf.szt, mert amíg sorban álltam, egyetlen egyet sem láttam, aki 1-2 kg-ot venne. Pedig 20 vásárlóig számoltam! Mire a kasszához értem, a raklapon alig volt. Ebből gondolom, sőt kétlem, hogy itt ebben a helyzetben pusztán előrelátás volt a fő okozó.
2022. jún. 25. 16:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem tudom, Te melyik TESCO áruházban jártál, de ahol én élek, abban a TESCO-ban 2 kg, azaz Kettő kilogramm-nál nagyobb tételt egy vásárlás alkalmával nem lehet vásárolni. Ez engem nem különösebben zavar, mert az általam felhasznált cukor mennyisége 1 kg-ra vetítve kb. 2 hónap.

Egyet ne felejtsünk el. Befőzési időszak van. Szörpöket, lekvárokat, befőtteket tesznek el az emberek. Ahhoz pedig cukor kell, nem pedig ész.

2022. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

"jó erőben lévő férfiember vagyok, soha az életben nem vettem még semmiből tíz kilónál kevesebbet"


Hja, a jó erőben lévő délceg fiatalember, tíz kiló vajjal a kezében, meg tíz kiló párizsival, nincs is annál keményebb ember.

2022. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!