Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néha miért írnak hibásan a...

Néha miért írnak hibásan a gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Van amikor mintha direkt írna ilyen hibásan de nem értem ezzel mit nyernek? Múltkor is láttam olyat, hogy szinte minden szóban amit leírt valami hiba volt pl.mejik, eggy...ezek még nem vészesek, még a megjegyzése is, de alig kapott 3-4 választ és egyik sem igazán a helyesírását firtatta. Tényleg sokan nem tudnak helyesen írni vagy ezt direkt teszik? Ha az utóbbi mi értelme van? Meg ha 1-2 szó lenne hibásan írvva az még elogadható de ha minden egyes szó hibás és a mondat szerkezete is akkor az mintha direkt lenne. Én úgy gondolnám, hogy feltűnést akar de sokat nem kap vele..max hamar törlődik a kérdés vagy kijavítják úgy meg szintén nem lesz sok válasza. Másokat is szokott amúgy zavarni ha valaki láthatóan direkt ront el minden szót egy kérdésben?

2022. júl. 4. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert emberünk tényleg azt gondolja (nem is gondol igazából semmit), hogy jól írta.

Ha megemlíted, akkor kapod a választ: mééé, nem érted?

2022. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban eligénytelenedik a magyarok helyesírása. Én nem mondanám ezt feltétlen szándékosan rossz helysírásnak, tényleg nagyon sokan vannak akik egy tő mondatot sem tudnak leírni úgy, hogy ne lenne benne legalább 1 helyesírási hiba.
2022. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szerint ez vicces, humornak szánja
2022. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Hát, kérdező, mondj egy számot, hogy szerinted hány helyesírási hibát követtél el ebben a kérdésben! Annyit súgok, hogy több. Még annál is több.
2022. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4.Irónia...
2022. júl. 4. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha irónia lenne, akkor nem 15 (annyi!) vesszőhibát követtél volna el. És nem az írva szót írtad volna két v-vel.
2022. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
6-os: Na ez az! Ha az ember iróniából ír valamit, akkor nem pont a vesszőket hagyja le. Tényleg nagyon sok helyen lemaradt.
2022. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BringaManó ***** válasza:
100%
szerintem 16 :-)
2022. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem számoltam össze, de valahol akkörül lehet a hibák száma. 7-es voltam.
2022. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!