Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaországban miért van...

Franciaországban miért van sokkal több migrációs probléma, mint Németországban?

Figyelt kérdés
Franciaországban például vannak ilyen no-go zónák, városrészek, amiket még nappal is érdemes elkerülni, éjjel meg rendszeresen gyújtogatnak autókat, bandáznak, a rendőrök sem mernek kimenni. Vannak ilyen videók is a Youtube-on. A nőket a muszlim negyedekben nem látják szívesen a kávézókban, és zárt, hosszú ruházatot vesznek fel maguk érdekében. Én Németországban lakom, itt a városnak a legrosszabb negyedéről sem hallottam még soha ilyet, pedig ott is sok a bevándorló. Voltam már Franciaországban, egy 100 ezres városban, és ott valóban sokkal kevésbé éreztem magamat biztonságban az utcán, mint Németországban. Ott jóval több a gyanús alak. Szerintetek ez miért van, hogy a francia városok veszélyesebbek a német városoknál? Nem kéne valamit ez ellen tenni?

2022. júl. 24. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal több gyarmatuk volt, ahonnan könnyített feltételekkel lehetett betelepülni
2022. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Isti22 ***** válasza:
0%
A franciák nagyobb rasszisták, így értelemszerűen jobban marginalizálódnak a kisebbségek.
2022. júl. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 franciasrac ***** válasza:
Szar kormány.
2022. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!