Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol esélyesebb szakitás után...

Hol esélyesebb szakitás után újrakezdeni az életet?

Figyelt kérdés

Németországban éltem sokáig a párommal aki német, de szakitottunk, én eljöttem töle.

Hol lenne esélyesebb nekem az újrakezdés (egyedül)?

Németországban, otthon vagy esetleg Ausztriában?

(Munka, lakás stb)



2022. szept. 15. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A mostani állapotokban én vissza már nem jönnék Magyarországra.
2022. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezt inkább egy németországi-, illetve ausztriai magyarok Facebook-csoportban kérdezd meg. Ott több hasznos választ kaphatsz.
2022. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
Vannak barataid NOban? Mert akkor en ott maradnek. Ha egyedul elkoltozol Ausztriaba, akkor amig nem alakulnak ki uj kapcsolatok, eleg maganyos leszel a parod nelkul.
2022. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Munkát mindenhol találhatsz, lakás sehol sem olcsó. Az emberi kapcsolatok alapján döntenék.
2022. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyugaton bármi jó, csak dolgozz!
2022. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

10 éve élek Ausztriában, mindig terveztem hogy hazaköltözöm.

Amiatt hogy itt egyedül vagyok.

Mióta bejelentették otthon a rezsiemeléseket, elvetettem ezt a gondolatot.

Átgondoltam a dolgokat, és maradok Ausztriában, de átköltözöm majd a határhoz közelebb, hátha ott jobban lehet magyarokkal ismerkedni.

2022. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!