Temetés költségei?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólnék, akik már rendeztek temetést rokonuknak: jövő héten megyek temetésre, egy távoli rokonom hunyt el ezen a héten hétfőn (09.19.). A család nem áll jól anyagilag, de mégis tudtak előteremteni koporsós temetésre utána torra pénzt. Ne értsétek félre, nem mások pénztárcájában kívánok turkálni, csak kíváncsi vagyok, mindenkinek van otthon többszáz ezer Ft - ja? Őszinte leszek : nekem nincs, ha esetleg meghalna egyik szülőm. A temetkezési vállalat ad hitelt? Az egyik szülőmnek van biztosítása, temetésre, de amikor férjem intézte az anyja temetését, az ő biztosítását csak temetés után hónapokkal utalták ki. Ő szerencsésebb helyzetben volt, mert a két testvére meg tudta oldani.

Vagy tényleg minden családban van ennyi megtakarítás?

Köszönöm az ítélkezésmentes hozzászólásokat.


2022. szept. 23. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan biztosítàsok ami azonnal fizet. Pl Gyertyalàng, utalja a temetkezési vàllalatnak, és intèzhetsz mindent, nem kell fizetni amíg a keretet túl nem léped. Vagy a Pannon alkony is ilyen. És akár az is lehet, hogy felkészült erre a család, amiért ti nem tudtàtok még lehet pénzük félre rakva.
2022. szept. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én családi körömben az összes idős embernek van "koporsópénze", amit a saját temetésükre raktak félre.
2022. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. szept. 23. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!