Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézik le , nácizzák ,...

Miért nézik le , nácizzák , fideSS-ezik azokat akik éreznek valamit a hazájuk iránt itt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem , ennyire kiveszett a hazaszeretet a magyar emberből?


Nem értem a kommunizmus vágta ki csírájáig vagy nem tudom.


Lehet , hogy azért mert sokan azt hiszik ,hogy nacionalistának lenni eggyet jelent a fideszességel de ez persze ,hogy nem igaz.



2022. okt. 4. 18:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

1# oké akkor azok vagyunk most boldog a kis lelkecskéd? Akkor én meg azt mondom, hogy ti libsik meg eladnátok az országot .


Amúgy egy kifejezetten irritáló entitás vagy .

De érdekelne az indoklás ,hogy miért vagy ezen az állásponton.


És akkor most , hogy ezen túl vagyunk várom tovább a válaszokat.

2022. okt. 4. 18:54
 2/20 A kérdező kommentje:
Oké akkor most egy rendes kifejtett véleményt kérek ,mert leírás ugyan azt mint előbb csak más szóval .
2022. okt. 4. 18:57
 3/20 A kérdező kommentje:
Leírtad*
2022. okt. 4. 18:58
 4/20 A kérdező kommentje:
Egyébként jelentettelek mivel a kérdésre nem válaszoltál és csak veszekedni akarsz szóval Tschüss
2022. okt. 4. 18:59
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

"ti libsik meg eladnátok az országot "

Ez még csak feltételezés!

Addig, amig nem teszik meg, addig senkinek semmi kára nincs belőle.

Ez igaz, ugye?

Aki meg elsíbolta a pénzeket, haverok, s@ggnyalók zsebét tömte, óriási hasznot hozó munkákat adott nekik, milliárdosok lettek, az már tett, megtörtént. Azok a pénzek eltűntek..

Adjak hozzá neveket??

2022. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
8# de én ugye tudod ,hogy se Fideszes se semmilyen párt oldalán nem állok szóval tudom mit csinál a Fidesz , ugyan úgy ahogy a baloldal
2022. okt. 4. 19:10
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy erre már nem válaszolsz 7#
2022. okt. 4. 19:29
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
Szoval akik igy szidjak a fideszt meg a politikat igy amblokk Magyarorszàgot azoknak nyilvan nincs rendben az eletuk, nincsenek megelegedve vele.( Komolyan egy boldog ber aki megvan elegedve az eletevel nm fogja szidni az országot, söt szinte semmit) De tul bekepzeltek hogy bevaljak miattuk van ezert inkabb a kormányt szidjak. Csak had szidjak azzal nem lesz jobb eletuk. Tenni kéne inkabb érte valamit, nem mast okolni.
2022. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Drakula ***** válasza:
100%

A kérdésedben ott a válasz.

"Lehet , hogy azért mert sokan azt hiszik ,hogy nacionalistának lenni eggyet jelent a fideszességel de ez persze ,hogy nem igaz."

Az emberek fejében manapság a magyar nacionalizmussal kapcsolatban a fidesz vagy a mi hazánk jut eszébe.

2022. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

13# pontosan ez a baj. De azt nem értem , hogy miért?


Kicsit zavaró amúgy ,hogyha a magyar büszke a hazájára akkor idézek egy gyakori felhasználót aki privátba leírta a nézeteit (írása is hagy kivetnivalót)


" te idióta komolyan azt hiszed hogy Magyarország ér valamit sok náci rasszista fãsz éll itt én takarodtam külföldre sokkal jobb itt és nem a munka miatt hanem mert hánynom kell a magyaroktól. "


Valahogy az ukrán háborúra terelődött a "beszélgetés" bocsánat az én vélemény kifejtésére és az ő egybefüggő valamilye. És ez a válasza született

"Az ukránok milyen jó hogy védik a hazájukat ti magyarok meg szartok rá "


Akkor most mi a fåsz van?

2022. okt. 4. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!