Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lesz December 10-én?

Mi lesz December 10-én?

Figyelt kérdés
Sokan írják a közösségi oldalakon kommentben december 10-én történik valami,de nem írják,hogy mi.
2022. dec. 2. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az jó,én akkor évzáró buliban halok meg😁
2022. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 nem sz.r igy elni? Minden pillanatban "A JELET" varva, minden idiota clickbait megosztasba, kontextus nelkul (leginkabb felre-)ertelmezett nemzetkozi hirbe az vilagveget vizionalni mire jo? Azt hiszed ettol majd valamifele moralis magaslatokba emelkedsz es teged, mint a "kivalasztottak" tagjat megkimelnek az apokalipszis lovasai? Vagy hogy majd felneznek rad hogy 'bezzeg a Tibi, az tudta bazzeg hogy mi lesz, mekkora ember mar a Tibi, nem?'
2022. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Én pl azt várom hogy vége legyen. Mindenféle probléma (szenvedélybetegségek stb) van az életembe, és ezekkel nem tudok mit kezdeni. Mivel normális emberként nem tudok élni, így azt várom hogy vége legyen. És ha így lesz vége (rajtam kívül álló okok miatt) akkor ez az utolsó pillanatban vissza igazolja hogy jól tettem hogy lényegébe nem csináltam semmit. Ígyis-úgyis alapon.
2022. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Biztosan szétesik ez a társadalom. Csak azon lehet vitatkozni 10-20 vagy max 30 éven belül.


Ezt megmondta az összeomláskutató Stumpf-Biró Balázs is.


https://www.youtube.com/watch?v=6bBvapRuI0Y

2022. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Első hétvége a 13.fizus fizetésekkel, nagy buli lesz!
2022. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt megoldhatnánk, hogy azok, akik a halálukat tervezik arra a napra, írásban rám hagyják minden ingó és ingatlan vagyonukat?
2022. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 NTBS ***** válasza:
Szombat.
2022. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!