Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tisztelt Gyakori kérdések...

Tisztelt Gyakori kérdések felhasználók! 33éves érdeklődő vagyok A kérdésem csak az,hogy itt egész magyarországon vagy budapest főváros területén hol vannak a beteg sérült emberekre való tekintettel egyházi fenntartású lakóotthonok!?

Figyelt kérdés

Református vallású vagyok. És megváltozott munkaképességű is.

Ilyen/olyat keresek ami nem fizetős, vagy ha kell is fizetni csak egészen minimálisat egy hónapban mondjuk.

És ahhol van teljes ellátás 0-24órában állandóan állandó jelleggel mindig.

Budapesti Fővárosi vagyok itt keresek elsősorban szállást is ha a szüleim majd meghalnának a bátyám se teljesen teljes mértékben egészséges a rokonokra nagyon nem számítok és nem is számíthatok.



2023. febr. 13. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez, amit akarsz, csak a mesében létezik.
2023. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És akkor hol érdeklődnék ezzel, evvel kapcsolatban!?
2023. febr. 13. 16:18
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
A Grimm testvéreknél.
2023. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Emailen:


kommunikacio@reformatus.hu

2023. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Egy tanács: ha normálisan írod ki a kérdést, többen felfigyelhetnek rá. Én pl. véletlenül kattintottam rá, mert a főoldalon ebből a szövegáradatból ennyi látszott: "Tisztelt Gyakori kérdések felhasználók! 33éves érdeklődő vagyok A kérdésem csak az,hogy itt egész magyarországon vagy budapest főváros területén hol vannak." Vagyis pont a lényeg nem. Ki lehet hagyni a megszólítást, a korodat, azt, hogy érdeklődsz (ez itt az alapértelmezett, mindenki érdeklődik valamiről).
2023. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen sajnos nincs. Ilyen csak öregek otthonában van vagy olyan helyeken ahol súlyos értelmi fogyatékosok vannak.
2023. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegséged vagy betegségeid vannak? Kérlek írd le itt.
2023. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ez az asperger-szindróma állítólag személyiség zavar szociális fóbia magas vérnyomásom emelkedettebb pulzussal pajzsmirigy alulműködés refluxom bél gyulladásos tüneteim ilyenek ilyesmik

Olyanok,hogy belszervi belgyógyászati megbetegedések

2023. febr. 14. 15:05
 9/20 A kérdező kommentje:
Dugul az orrom szénanáthás tünetek
2023. febr. 14. 15:05
 10/20 A kérdező kommentje:
Adhd
2023. febr. 14. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!