Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csehország olyan, mint itthon...

Csehország olyan, mint itthon csak jobb a sör és szebbek a lányok?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam Csehországban és nagyon tetszett, mert sok hasonlóság van Magyarországhoz képest. A múlt század elején ők is még a monarchiához tartoztak, utána kommunizmus volt náluk is. Az iparuk valamivel fejlettebb, így erősebb a gazdaságuk, de még nem élnek nyugati szinten, ezért nincsenek akkora bevándorló tömegek, a romák száma kevesebb. A sörük viszont nagyon jó és a cseh lányok is olyan szépnek tűnnek, sok szőke van köztük. Prága is szerintem eléggé hasonlít Budapestre, a hidakkal, várral, a külváros pedig ott is kommunista lakótelep.

2023. máj. 9. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És magasabb az életszínvonal.
2023. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Hát hogy szebbek a lányok, az nagyon szubjektív :D Nekem a cseh lányokról mindig az a standupos poén jut eszembe, mikor a prágai bárról meséli, hogy "picsányi asztaloknál asztalnyi picsák" - nagyon sok az elhízott fiatal náluk.

A sör biztos csak jobb lehet a magyarnál, de nem vagyok sörös, nem tudom.

2023. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A söreik undorítóan édesek, pedig nagyon jók lennének.
2023. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem mondanám, hogy a söreik jobbak lennének a magyar söröknél.

Mert vannak ott is szar sörök is és minőségibb nemzeti sörök, ahogy Magyarországon is van occsó szar kőbányai vagy a minőségibb Soproni ászok. A söröknél színes paletta van Magyarországon, ahogy a cseheknél is. Kostoltam más Kozel sört, de közel sincs olyan finom, mint egy soproni ászok.

Kinek milyen az ízlelőbimbója és mire van ráhangolódva. Ez is csak kémiai reakciókról szól.


Aztán ott vannak a lányok. Igen, szépek a cseh lányok , ám a magyar lányok gyönyörűek. Vannak a cseheknél is szőkék, feketék, barnák, kicsik és nagyobbak. Sőt akadnak vörösek is. De ugyanígy a magyar lányok közt is megvannak. Persze magyar szemmel a cseh lányok titokzatosabbak, mivel nem igazán érteni a nyelvüket. Nem mintha a magyar lányok érthetőbbek lennének. Bár egy nyelvet beszélünk, mégsem beszélünk egy nyelvet. Így vagy úgy, de érdemes nem csak a cseh, de a magyar lányoktól is nyelvleckéket venni. Nem mintha utána érthetőbbek lennének, de bizonyosan jobban érzi magát tőle az ember. De tulajdonképpen ez is csak a kémián múlik.


Mindent egybevetve és sok-sok nemzet sok sok lányát és sörét szemügyre véve és alaposabban megvizsgálva arra a megállapításra jutottam, hogy izlések és pofonok kérdése minden. Nem lehet azt mondani hogy a cseh lányok szebbek, mint a magyarok vagy a magyar lányok szebbek lennének, mint a csehek. Mert mindig van egy szebb lány. És amikor eldöntöd, hogy a magyar lányok a legszebbek, jön egy cseh csaj és rákontráz az elhatározásodra. Ha pedig a cseh lányokról döntöd el, hogy szebbek, mint a magyarok, a Jó isten az utadba küld egy magyar leányzót, aki természetesen felborítja az elképzeléseidet.


Ugyanígy a söröknél sem lehet egyértelműen megegyezésre jutni. A sör, az sör. Az elsőnél még lehet, hogy számít, hogy miféle sör, de az utolsóra már nem is emlékszik az ember.


Nem lehet egyértelműen megállapítani ezeket. Ahogy a sört sem lehet összehasonlítani a lányokkal. De ha egy napon egy gyönyörű lány sört vesz neked ajándékba, akkor az ellen ne tiltakozzál. Mert ez a törvény és ezt tanítják a próféták is.

A legjobb a magyar sört hozó magyar lány. De ez az én véleményem. Mert Ő a menyország.

2023. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Jobb élet, magasabb fizetés, szebb városok kisseb számú csöves telepek, kevésbé búválbaszottabak, türelmesebbek. A nők hasolóak, a sör jobb átlagosan. Tapasztalatból mondom.
2023. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Ezt a szebbek a lányokat annyira unom… nincs ilyen


Igen, olyan van hogy Ukrajnában van nagyon sok szép, Angliában meg elvetve van, de ott is van szép, meg Ukrajnában is van nagyon sok ronda


Mi nem vagyunk Anglia, nálunk van sok szép, de rengeteg ronda is, főleg aki nyugati eredetű….

Csehország ugyanaz


De ha ez megnyugtat: nekünk több a nemzetközi modellunk mint nekik

2023. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!