Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyre jobban igaz a mondás...

Egyre jobban igaz a mondás hogy "a vér nem válik vízzé", avagy az ország tele van az egykori orosz kiskatonák leszármazottjaival?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 08:52
 1/10 anonim válasza:
23%
Nem!
2023. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
ruszki zabigyerekek országa lettünk
2023. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%

Ha megnézed azt ,hogy az EUban magyarok a legoroszpártibbak, vagy azt a tényt, hogy idehaza a fideszre szavazók 3 millió főből kb 3% aki szerint Oroszország miatt tört ki a háborút ,a többi szerint Brüsszel, NATO, USA ,Ukrajna miatt. Érted Brüssszel miatt bombáznak porrá városokat, érted?

Mivel én segítettem kárpátaljai menekülteket, ők nekünk ezt nagyon megköszönték, de el vannak csodálkozva, hogy a magyarok még most is az oroszokért rajonganak, amikor megöltek vagy 100 ezer ukránt, meg szétlőttek városokat. Meg félelmetes ,hogy a magyarok úgy mondják fel az orosz propagandát. A magyar nép HARMADA tehát 3 millió fő hisz abban, hogy az ukrán kormány megölt több tízezer orosz civilt Donbasszban, hiába is próbálsz velük beszélni, a magyarok Putyinka szavait szentként tisztelik. Hát ez van.

2023. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Igaz a mondás. Öreganyjuktól örökölték a lotyó hajlamot öregapjuktól meg az orosz vért. Ennyi az egész.
2023. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Én beszéltem bucsai magyarral, mert segítettem a menekülteket.


[link]


Felvettem vele a kapcsolatot, ha valakit érdekel ő az, beszélgettünk, és amikor tett fel képet, hány autót csak úgy poénból szétlőttek az oroszok, vagy elloptak minden háztartási cikket, a nőket pincékben rejtegették stb.. Keresték a tetkós emberekket, mert azokat náciknak hitték és vitték őket kivégezni.

Ő amikor az ilyenről képeket tett fel, meg próbált Facen szót érteni a magyarokkal, egyből lehülyézték kamunak tartották, meg sok azt bizonygatta, hogy de hát Zelenszkij is tízezrével gyilkolta az oroszokat Donbaszban ezért megérdemlik ők is a halált. Ő már nem vitatkozik fórumokan, megmondta nekem szánalmasan hülyék lettek a magyarok, ja és ő szerinte orbán az agymosó médiájával teljesen kimosta az agyakat. Meg a sok megafonossal, számok a baloldali hírek ellenszerétől hányingere volt. Megírta csak felidegesíti magát, hogy mennyire oroszfanatikussá tette orbán a híveit, ő neki vannak oroszországi ismerősei és azok is szintén így mondják fel a orosz propagandát, mint ahogy a fideszesek. Meg számára amit írtam, egész finnektől kezdve románokig, franciákig maga a nép is nagyon rokonszenvezett az ukrán néppel kb mint mivelünk 1956ban. De mi a magyar nép teljesen máshogy állt az egészhez, egyből ment az áldozathibáztatás, megérdemlik, nácik vannak, halál rájuk, nyelvtörvény. Ez a férfi akit linkeltem megmondta magyarokkal beszélni erről az egészről olyan ,mint ha egy 6 évesnek mondanák el, a Télapó nem létezik. Mivel angoloknál is játszott Dj akivel beszélgettem ő is szörnyűlködik angolok is mennyivel empátiával válaszoltak erre a helyzetre.

2023. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Az oroszpártiság és az ukránellenesség nem ugyanaz. Nagyon sokan mindkét népet egyformán gyűlölik!
2023. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Én vagy a 9:23kor válaszoló aki a bucsai magyarral beszélt. Azt mondta hiába küldött nekik hivatalos ENSZ, EBESZ, mindenféle bizonyítást a bucsai mészárlásra, meg arra ,hogy Zelenszkij nem ölt meg 20 ezer orosz civilt senki nem hitt neki. A nyelvtörvényre meg annyit mondott, hogy kit érdekel amikor a sulid helyett egy bombakráter lesz, a nyelvtörvény csak egy porszem a gépezetben. Magyarokkal beszélgetve csak felmegy a pumpa benne ,mert sok bizonygatja mennyire megérdemlik az ukránok a halált és ő szerinte ez elviselhetetlen és amikor mellette haltak meg emberek, látott rengeteg hullát felfoghatatlan a magyarok viselkedése.


Nem értette ,hogy akár a lengyelek, litvánok, lettek, észtek, angolok stb stb miért ennyivel másabbul állnak az ukrán nép harcához, aztán ugye megértette, rengeteg burkolt burkolatlan orosz propaganda, 10 éven át hanyatló nyugatozás, dicső kelet.

Ő írta amikor magyarokkal beszél, olyan mint ha valami más mozit néznének.


Meg mesélte mi van a megszállt területeken, fosztogatás ,emberek elhurcolása kényszermunkára, nemi erőszak, ukránpártiak hangoskodók kivégzése, komplett cégek leszerése és Oroszországba vitele, ugye Ukrajna mezőgazdasági ország így rengeteg traktort, kombájnt is visznek ki ezért harcol sok ember, tudod sokan nem akarják, hogy ahogy ő meséli orosz béke, amit orbánék akarnak a szavazóik meg támogatják.


Amikor megindult a háború magyarok millió kezdtek drukkolni az oroszoknak, most meg már békét követelnek amikor a sok nyugati fegyverrel patthelyzet alakult ki.

2023. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Tehát azt akarod mondani, hogy akinek van orosz felmenője, az tudat alatt az oroszokat támogatja?


Ez valami balliberális fajelmélet?

2023. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
46%

8

"Ez valami balliberális fajelmélet?"


Láthatóan az.

2023. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem oroszpárti a kormány, hanem békepárti.

Onnan jön az energia. Aki ezt nem fogja fel

elemi logikával, az menthetetlen. Hála Istennek kevesen vagytok.

2023. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!