Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vőlegény nem ihat a saját...

Vőlegény nem ihat a saját lagziján?

Figyelt kérdés

Soha nem voltak alkohol problémáim, nem vagyok részeges, talán még tinikoromban (kb 15 éve) voltam berúgva utoljára, de alkalom adtán nekem is jól tud esni 1-2 sör. Jövőhóbapban lesz az esküvőnk, és a menyasszonyom már kikötötte, hogy ott majd abszolút nem ihatok semmi alkoholt. Egyetlen sört sem, semmit!

Én meglehetősen introvertált vagyok, nem szeretek bulizni, de még azt sem ha sok ember van körülöttem. Az egész lagzi a menyasszonyom miatt lesz, az ő álma az egész, én csak elviselem. Táncolni egyenesen utálok és nagyon béna is vagyok, csak abban reménykedtem, hogy majd 1-2 sör után májd feloldódom és eltelik magy valahogy, de ez a lehetőséget szertefoszlott.



2023. jún. 3. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

“a menyasszonyom már kikötötte, hogy ott majd abszolút nem ihatok semmi alkoholt.”


már bocs, és most nem az alkoholizálást támogatva, de ez nem annyira jó irány a jövőre nézve. Mármint, hogy megszabja mit csinálhatsz és mit nem... :(

2023. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
El akarod venni azt aki megszabja, hogy mit csinálhatsz?
2023. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz a nőd.

Oké, nem kell hullarészegnek lenni, de egy sört vagy egy pohár bort megihatsz.

2023. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha most ezt nem tudod megbeszélni vele, akkor majd a jövőben mit tudsz majd?

Vagy ő fogja intézni minden ügyedet, és mindig megmondja majd, hogy mit csinálj?

2023. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj
2023. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha jót akarsz, most kérd vissza azt az eljegyzési gyűrűt, és mondd le az egészet a csába.

Ez az egész amit leírtál annyira siralmasan nyomasztó.

2023. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Gáz a menyasszonyod,nagyon!


Nőként mondom,hogy menekülj és vissza se nézz!

2023. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ha a kérdező statiszta lesz a saját esküvőjén, akkor a párkapcsolatában is az, illetve a házasságában is az lesz.

És feltételezem a kérdező is tisztában van ezzel, szomorú vagy sem, az ő döntése.

És igen, a vőlegény ihat a saját lagziján...

2023. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb annak tiltanám, aki nem tud leállni, csak ahhoz meg ki megy hozzá?
2023. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének veszed el ezt a spinét? Úgyis elváltok, hétszentség, csak az sokkal bonyolultabb, ha meg már gyerek is lesz, akkor tragikusabb is! Vagy az egész életedet csak "el akarod viselni"? De komolyan! Ilyen szintű önbecsüléshiány, hát azért ez már döbbenetes! A szüleid erőltetik? Vagy már terhes a némber? Hány évesen bírod ezt művelni?
2023. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!