Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kb. mikor adtatok fel utoljára...

Kb. mikor adtatok fel utoljára kézzel írt levelet postán?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap adtam fel hármat is; lassan tíz éve hobbim a levelezés és nagyszerű barátokra tettem így szert a világ minden pontjáról.

24/N

2023. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a 2000-es évek elején csomag részeként, ha nem számítjuk a képeslapokat.

Ha csak írott levél önmagában a kérdés, azt valószínűleg valamikor az 1990-es évek végén nagyszüleimnek.

2023. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor a 2000-es evek elejen. Akkor lehettem olyan 12-14 korul. Szamitogepem nem volt es akkor internet is csak keveseknek volt otthon, kozossegi media nem is letezett.

Egy taborban valaki elkerte a cimem es kesobb kaptam tole egy levelet. En is irtam neki de ennyi volt, ujabb levelet nem kaptam tole.

2023. jún. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzö életemben.
2023. jún. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Két éve. Sürgősen fel kellett adnom egy hivatalos levelet. Két féle képen fogadták el: 2 tanúval, amire hétköznap d. e. nem volt módom, vagy kézzel írva.
2023. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!