Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkatársam egész nap nem...

Munkatársam egész nap nem csinál semmit, én dolgozok helyette is, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a munkatársam egész nap msnezik, én meg állandóan szaladgálok, ki se látszom a munkából, én végzem az ő munkáját is, már szóltam neki, hogy jó lenne, ha segítene, de mintha nem is neki beszéltem volna....

Mit lehet ilyenkor tenni? Tanácsot szeretnék tőletek kérni...


2010. okt. 15. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a saját munkádat végezd el. Ha az övé nem halad, csak nem téged fognak számon kérni.
2010. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rajtad múlik, hogy maradsz-e áldozat, akit felőröl a stressz és irigység, vagy kiállsz magadért és szólsz neki / a főnökötöknek stb.

végső megoldásként lerúghatod a monitort az asztaláról vagy kihúzhatod az internet kábeleket stb., hahaha

de inkább beszéld meg vele

2010. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én a saját munkámat elvégzem, de ami a legszomorúbb (mint írtam is) az ő munkáját is én végzem...

Nem akarok besúgó lenni és a főnöknek szólni.

Mások mondták, hogy valószínűleg azért nem csinál semmit, mert közalkalmazott. 24 éves fiúról/férfiról van szó...

2010. okt. 16. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ez a te hibád, én sem dolgoznék, ha más megcsinálná helyettem és tudnám, hogy nem akar szólni a főnöknek.


választhatsz, vagy szenvedsz és folytatod így, vagy kiállsz magadért (=beszélsz vele, majd a főnökkel).

2010. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!