Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Majdnem 40éves nő vagyok, de...

Majdnem 40éves nő vagyok, de kb 25nek néznek az emberek, és nagyon tiszteletlenek - mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 22:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na jó, de Neked még belefér, ha letegeznek állandóan úton-útfélen. Nekem már nem annyira..
2010. okt. 23. 12:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Addig tessék örülni, míg ilyen fiatalnak nézik :)
2011. okt. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17/L
2011. okt. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves vagy! :) Az utcán tegeznél.. :DD
2011. okt. 18. 20:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdés, akkor azt tanácsolom, hogy bízz magadban, tudd, hogy Te egy értékes ember vagy. Ha pl. valakinek nem tetszik, hogy visszategezed, akkor nyugodt hangnemben, határozottan mondd el a véleményedet erről és/vagy kérdezd meg miért érzi magát többnek Nálad? Végső esetben pedig nem kell többet az illetőhöz szólnod. Manapság nem divat az őszinteség, lehet, hogy meglepódnek, de ha gyakorolod a magabiztos reagálást, akkor azzal egyre jobban fogsz majd bízni önmagadban és egyre természetesebben fogod kezelni ezeket a helyzeteket.

Az vagy, akinek érzed magad és azt sugározod ki önmagadból mások felé. Fontos, hogy ne reagálj támadólag ha megbántanak, de nem is szabad meghunyászkodni és beletörődni abba, hogy megbántanak. SOse feledd, hogy nem vagy kevesebb senki másnál, de soha ne válj megkeseredetté sem, vagyis olyanná, aki a saját értéktelenségének érzését mások lekezelésével palástolja!

2014. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy, hogy válaszoltál és főleg, hogy ilyen bölcsen. Bárcsak minden ember ilyen lenne..
2014. aug. 23. 18:04
 17/18 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, örülök, ha segítettem. :)
2014. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nos a kérdés kiirása óta már 52 éves vagy, most mi a helyzet? :D

Talán most kb. 35-nek nézhetnek az emberek. :)

2022. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!