Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Meleg" kérdés - nagyon...

"Meleg" kérdés - nagyon érdekes dolgot hallottam. Szted hogy van ez?

Figyelt kérdés

Történt, hogy egy abszoltút hetero srác az öltözőben jóban van velem annyira, hogy hát tudja mi a dörgés, és én meg paráztam, mert van, aki ferdén néz rám.

Erre meg ez a tök nyílt srác elkezdi nekem, hogy "ugyan már, ti melegek magatoknak csináljátok a bajt, mert ha ti tök természetesen vislekednétek ezzel kapcsolatban, és nem menne a nagy titkolózás, akkor egyszerűen nem lenne pletykatéma se, és nem lenne mivel piszkálódni se" ...


Na ez úgy elgondolkodtatott, hogy valóban egyszerűen nyíltság kérdése, csak az meg a másik oldal sztem hogy mondjuk én hiába vagyok természetes, ha vannak szinte már genetikailag meleggyűlölő fiúk, akiket a természetes viselkedés nem hat meg ezzel kapcsolatban, és akkor is fújjogni fognak, és nem fognak egy meleggel haverkodni, max. valóban nem lesz értelme a piszkálódásuknak. Ez igaz.


Persze erre azt mondta nekem ez a srác, hogy idiótákkal minek akarok egyáltalán haverkodni, mert normális körökben ez meg nem probléma.

Na ebben is van valami ...


Ti hogy látjátok?


Tényleg javulna sokat a helyzet, ha a melegek maguk se kezelnék tabuként a témát egy hetero közösségben?


2010. okt. 19. 10:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ha az összes meleg, biszexuális, leszbikus vállalná őszintén magát, akkor a világ nagyon meglepődne, mert orbitális számú ember jelentkezne. :D


Különben engem sosem aggasztott ez a dolog és szerintem sem kellene tabuként kezelni. Ti melegek most olyasmi helyzetben vagytok, mint mondjuk a négerek 1960 körül és előtt Amerikában. Érezni, hogy a helyzet lassan változik, szinte kötelező minden filmben egy meleg karakter, a cégek felismerik bennetek a vásárlóerőt, de még mindig sokan vannak, akik letépnék az arcotokat.


Türelem rózsát terem, de a felvonulást hanyagolni kellene úgy 10 évig. Magatoknak ártotok vele, az ország még nem érett erre. Mondjuk engem nem zavar, csak úgy az általános vélekedést továbbítom.


Végül pedig nagy respect nektek. Ha én a mai világban meleg lennék, akkor rég felakasztottam volna magam. Erősek vagytok és ezt tisztelem!

2010. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
72%
Én úgy látom (bár lány vagyok), hogy az intelligensebb emberek valóban nem fognak megítélni a szexuális hovatartozásodról. Nekem is vannak meleg barátaim, annak ellenére, hogy hetero vagyok és nagyon is okos, szeretni való emberek. Valamilyen szinten egyet értek azzal a sráccal, akiről a történetedben írsz, de én inkább azt javasolnám, hogy bizonyos mértékben válaszd meg azokat az embereket, akiknek kitárulkozol. Sajnos a homoszexualitás mindig tabu téma lesz, azon a szinten, hogy mindig lesznek primitív emberek, akik emiatt le fognak nézni. Keresd azok társaságát, akik mellett tényleg úgy érzed, hogy az lehetsz, aki vagy és akik nem emiatt, vagy ennek ellenére fognak szeretni, vagy nem szeretni. De én azt mondom, hogy ne híreszteld feltétlenül minden körülmények között, természetesen a saját érdekedben.
2010. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Igen, ezekkel abszolút egyetértek, és ne tudd meg, h én mint fiatal meleg srác, mennyire utálom az egész melegfdelvonulósdi baromkodást ... és hidd el, a melegek értelmesebb része így van ezzel, sajnos csak a barmok gyűlnek ott is össze, de tudod mi ebben a rossz?


Hogy aki meg nem ismer közelről meleget, az sajnos belőlük szűri le a képet, és ez nagyon durva, hiszen csak egy nagyon apró kisebbség a melegeken belül.

2010. okt. 19. 10:31
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Érthető! Tudod a többségi társadalom a kisebbségekben jobban észreveszi a devianciát. Heteroszexuálisak közt pedig sokkal több lehet az aberrált a nagyszámok törvénye alapján.


Az is cinkes, hogy sokan a pedofiliát összekötik a homárokkal, holott itt is tény, hogy több a heteroszexuális pedofil.


De mondom, türelem rózsát terem. Nektek kell összefogni és tenni azért, hogy a primitívebb emberek is megértsék ezt az egészet.

2010. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Bárcsak neked lenne igazad,... feltételezem szintén egy nyílt heteró sráchoz van szerencsáém :)


Na attól a falnak megyek egyenesen, amikor a melegséget kapásból összekötik a pedofíliával .. pedig ahogy mondod, heterók közt sokkal több van, már csak a nagy számok alapján is, de arányaiban is, ahogy hallom. Csak valahogy a melegekre ezt olyan jó érzés rásütni :(


De végül is mit akarunk, amikor afelvilágosultság tudod milyen fázisban van? Pszichiáterrel beszélgettem, íme kb próbálom idézni:


-Tehát maga meleg?

-Igen.

-És homoszexuális is?

-Igen (na ekkor már röhögtem)

-És transzvesztita is?

-Nem.

-Tehát nem is transzszexuális?

-Nem.


Na ekkor én úgy jöttem el ettől a pszichiátertől, hogy igazából nem is tudtam, mit gondoljak ... Én pszichológia szakos hallgató vagyok, szóval főleg kiakasztott, hogy rokon szakma és ennyire durva a "felvilágosultság" szintje, ilyen mértékű tudatlansággal azért ritkán találkozok, főleg az ember nem egy pszichiátertől várná ezt el. Nagyon kemény ......


Ezek az emberek honnan szedik ezt a sok baromságot ??


Ezek után csoda, ha csak úgy simplán a pedofíliával azonosítják ? :-XD Az ész megáll tényleg.

2010. okt. 19. 11:06
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lesz értelme, ha gyakran találkozik a hétköznapi ember a témával. Sokkal inkább a hétköznapok része lesz, elfogadottabb. igen, sokan lennének sztem úgy, hogy mondjuk a kedvenc sorozatuk meleg szereplője miatt nem utálnák a melegeket.

Amúgy érdekes, nem, hogy csak mert ebbe a témakörben lett feltéve a meleg kérdés, nem is jöttek alpári hozzászólások.

Mondjuk több oka is van...

1. Kultúra és közösség a kategória - a primitív homofóbok és a kultúra két összeférhetetlen dolog...

2. Iskola van, a sok idióta iskolában (és kisegítőben...) van


21 éves heteró nő

2010. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
10:49-es vagyok. Srác korból már kinőttem. :P Többi helyes, de attól, hogy elfogadom, még nem jelenti azt, hogy szexelnék pasival. :S Mondjuk két biszexuális csajjal szívesen. :D De melyik hetero pasi nem??? :D
2010. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

az I. vh. után senki nem titkolta, hogy zsidó, aztán mi lett belőle..

nem hinném, hogy a nyílt vállalás jó megoldás lenne, csak megkönnyíti a dolgát azoknak, akik kötözködni akarnak

2010. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Én tiszteletben tartom az irányultságotokat, de ti is tartsátok tiszteletban, hogy nem szeretnék azonos neműeket bizonyos helyzetekben látni. Én sem viszem ki a szexuális életemet az utcára heteróként, ti se tegyétek, maradjatok a hálószobában. Szerintem kb. ennyi a "békés egymás mellett élés" alapja.


Pontosan hogy gondoltad, mit nem kezelnél tabuként? Nyugodtan beszélhetsz a párodról szexmentes vonatkozásban (elmentünk kirándulni, hétvégén megnéztünk egy kiállítást, sietek haza, mert vár stb.), a heterók sem tesznek másképp. De mellőzzétek a szexre vonatkozó utalásokat, a civilizált heterók sem teregetik ki a szexuális életüket.

(És ez nem prüdség részemről, de azt gondolom, ez a dolog 2 emberre tartozik.)

2010. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

11:18

:))))) na igen ......

2010. okt. 19. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!