Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Meleg" kérdés - nagyon...

"Meleg" kérdés - nagyon érdekes dolgot hallottam. Szted hogy van ez?

Figyelt kérdés

Történt, hogy egy abszoltút hetero srác az öltözőben jóban van velem annyira, hogy hát tudja mi a dörgés, és én meg paráztam, mert van, aki ferdén néz rám.

Erre meg ez a tök nyílt srác elkezdi nekem, hogy "ugyan már, ti melegek magatoknak csináljátok a bajt, mert ha ti tök természetesen vislekednétek ezzel kapcsolatban, és nem menne a nagy titkolózás, akkor egyszerűen nem lenne pletykatéma se, és nem lenne mivel piszkálódni se" ...


Na ez úgy elgondolkodtatott, hogy valóban egyszerűen nyíltság kérdése, csak az meg a másik oldal sztem hogy mondjuk én hiába vagyok természetes, ha vannak szinte már genetikailag meleggyűlölő fiúk, akiket a természetes viselkedés nem hat meg ezzel kapcsolatban, és akkor is fújjogni fognak, és nem fognak egy meleggel haverkodni, max. valóban nem lesz értelme a piszkálódásuknak. Ez igaz.


Persze erre azt mondta nekem ez a srác, hogy idiótákkal minek akarok egyáltalán haverkodni, mert normális körökben ez meg nem probléma.

Na ebben is van valami ...


Ti hogy látjátok?


Tényleg javulna sokat a helyzet, ha a melegek maguk se kezelnék tabuként a témát egy hetero közösségben?


2010. okt. 19. 10:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

11:26

Na ez egy örök érdekes téma megint .. vajon miért sokkal elfogadottabb, sőt még kifejezetten izgató is két csajszi? Erre nem jövök rá úgyse ...


11:42

Oké, ezt én is így gondolom. Nyilván nem szexelne egy meleg sem az utcán, attól mert elfogadott lenne, és egyáltalán tabumentes lenne ez a téma, hiszen a heterók se sexelnek nyilvánosan.

Csak azért én annyi problémát látok ezzel, hogy a melegség azért nem csak szexből áll. Azaz melegnek lenni nem hálószobatitok. Nyilván melegnek is meg van a párja, a meleg is tanul, dolgozik, és hát erről mondjuk nekem egy olyan szélsőséges példa jut eszembe, hogy ha már teljes egyenlőséget akarunk, akkor azért valljuk be, heteró párok sosem nyomnak le egy csókot az utcán? Szóval ez nem annyira hálószoba-kérdés (sztem).


Én Spanyolországban néztem nagyot, oké Nyugaton azért finoman szólva más ennek a megítélése, de lényeg, hogy középiskolás osztály ment kirándulni, és hozhatta mindenki a párját is, na és én magam csodálkoztam azon, hogy senki nem csodálkozott, hogy volt köztük egy meleg srác, aki meg a barátját hozta. És ezt olyan természetességgel kezelték, hogy egyszerűen még csak fel se tűnt, meg beszédtéma se volt, pont azért, mert egy semleges dolog volt számukra. Most nem azért mert mindig a Nyugatot kell majmolni, de azért bevallom, ezt a nyltságot nagyon irigylem tőlük, és ezt a mentalitást azért majmolhatnánk ... :)

2010. okt. 19. 12:03
 12/27 A kérdező kommentje:

121:42

még annyi, hogy azért tudod, én a legnagyobb disznóságokat pont "civilizált heteróktól" hallom ... de egyébként igazad van, persze

2010. okt. 19. 12:06
 13/27 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elfogadni,a homoszexualítást,de bármilyen embert, ha normálisan közeledik felém,azt igen!

Tudod az a sok parádé a téma körül szerintem kimondottan ártalmas!Én amondó vagyok, mindenki éljen azzal akit szeret,csak erről nekem ne kelljen tudnom!

A híres ember bejelenti a melegségét!Na bumm!És?Kérdeztem?

Remélem érted,mire akarok kilyukadni!Nem is jutna eszembe megkülönböztetni senkit,ha az nem rí ki túlságosan a másságával!Egy férfi ne riszálja magát piros minibe,mert az bosszant(nagyon!)

A véleményem az hogy egy férfi akkor is férfi ha férfit szeret!Tehát a mindennapokban így álljon a dolgokhoz!Az hogy a lakásába kit enged,kivel jár étterembe vagy a hegyekbe túrázni,kivel szeretkezik NEM ÉRDEKEL!

Nem kellenek a tabuk,csak az illető legyen a neméhez méltó,viselkedjen a nemének megfelelően!

Minden jót neked!

2010. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%
Ameddig nem mórikálod magad, meg nem "reklámozod", hogy meleg vagy, addig nincsen gond. Én úgy vagyok ezzel, hogy a lakása falai között mindenki azt csinál, amit akar, de az utcán inkább fogja magát mindenki vissza (és itt most nem csak a melegekre gondolok, hanem pl. az úton-útfélen nyáladzó taknyos kölykökre, akk feszt egymás szájában túrkálnak, meg a balhézó alkoholistákra, stb.).
2010. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ez már nagyon elkanyarodik, de értem ..


A piros miniben riszáló melegek meg hidd el nekem, ismét egy elenyésző kisebbség a melegeken belül, ellenben judoban xxx bajnok srácot ismerek meleget, csak ezt olyan nehéz elfogadni, mert egy melegnek mintha kötelező lenne femininnek lennie. Ez a berögződés miért van?

Én magam a feminin fiúktól is rosszul vagyok, és meleg létemre csakis a nagyon fiús fiúkra kapom fel a fejem, szal ebben egyetértünk.

2010. okt. 19. 17:56
 16/27 anonim ***** válasza:

Én bi-nek vallom magam, nem is csinálok belőle nagy titkot. Többen tudják a baráti körömből, volt olyan srác, akinek kimondottan tetszett a dolog. Azt azért hozzá kell tenni, hogy én csaj vagyok.. :) Azt hittem, ledöbbenés lesz ha mesélem, de volt, aki a füle botját sem mozdította, annyit kérdezett, hogy: igen? Igen. És itt le is volt zárva a téma.

A személyes véleményem a homoszexuális férfiakról, hogy semmi bajom nincs, ameddig képesek úgy kinézni és viselkedni, mint egy faszi. Undorítónak tartom a nőies viselkedést egy férfitól. All in all: nincs probléma a homoszexualitás tényével, a körítéstől azért néha fel tud fordulni a gyomrom. Két ízig-vérig férfi smárja számomra még izgató is, csak könyörgöm, a tangában felvonulgatásokat mellőzzük..

2010. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
2010. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Jézus isten ... na hát én is kb erre gondoltam, amikor leírtam, hogy sajnos a felvonulásokra alaposan összefújja a szél a legalját .... nagyon durva !!! De nagyon !!!


ez pedig abszolút így van, egyetértek!:


"csak könyörgöm, a tangában felvonulgatásokat mellőzzük.."


Mondtam én is, hogy egy nagyon fiús fiúnál nincs izgatóbb egy meleg számára se sztem. Őszintén sajnálom, hogy látod ezek alapján ítélik meg a melegek összességét azok, akik személyesen nem ismernek, vagy legalábis nem tudják, hogy ismernek meleg embert.

2010. okt. 19. 18:56
 19/27 anonim ***** válasza:
Ezen ne lepődj meg!Azért írtam azt az előbb,hogy ezek a hacacárék inkább ártanak ,nem pedig elfogadtatnak!
2010. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Igen, de szerencsére ezzel az a tapasztalatom, hogy pl aki engem személyesen ismer meg pl osztálytársként, egyetemen évfolyamtársként stb, na az egészen másképpen viszonyul utána a témához (na meg az ilyenektől együtt fordul fel a gyomrunk, ez igaz).


Ezért írtam, hogy olyan nagy kár h az emberek többsége nem ismer személyesen meleget, mert tuti más lenne a vélekedés a nagy utálkozók részéről is (pontosabban, nem tudja, hogy ismer ...).

2010. okt. 19. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!