Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerikában tényleg nyitva...

Amerikában tényleg nyitva vannak a könyvtárak éjjel is? Filmekben sokszor mutatják ezt, de nem akarom elhinni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Én láttam már filmen robottámadást, kutyát tutajon láván hajózni, sőt, terepjáróval láván átdöngető embereket, de láttam már bálnát hajót egészben lenyelni...


A filmek kitalációk. Amúgy meg keress rá pár amerikai könyvtárra a google-n, és nézd meg a nyitvatartásukat :D

2010. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mennyi hülyeség van a filmekben, ezért kételkedem ebben is, és ezért kérdeztem. Amúgy ez a nyitvatartás megnézés nem is hülyeség, köszi a tippet :)
2010. okt. 28. 17:35
 3/6 Levendula05 ***** válasza:

Hello,

Szerintem annyira nem lehet hülyeség- bár tényleg keress rá a neten.

Gondolj csak bele: ott 10-kor kezdődik az élet, mindenki dolgozik este 7-8-ig. Utána hazaszaladnak, vagy akármi, mégis mikor menjen könyvtárba? Ha nem is éjfélig, de szerintem 10-ig nyitva vannak.

És lehet, hogy nem reggel 8-kor nyitnak, hanem délután.

2010. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta legugliztam, és úgy látom, hogy néhány egyetemi könyvtár éjjel-nappal nyitva van, de városi könyvtárak közt is akad olyan, ami 22-24-ig is nyitva van. Az átlag 20 körül zár. Köszi a választ mindenkinek!
2010. okt. 28. 18:30
 6/6 anonim válasza:
Pesten is van éjjel-nappalis könyvtár, bár lehet, h 2 éve, mikor a kérdést feltetted, akkor még nem volt.
2012. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!