Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretsz egyedül vásárolgatni?

Szeretsz egyedül vásárolgatni?

Figyelt kérdés

Én nagyon utálok, eleve nem is szeretek plázákba járni, mert mindig több ezer ember lézeng az ilyen helyeken.

A vásárlástól meg kifejezetten rosszul vagyok, ugyanis nagyon nehezen találok olyan ruhát amely normálisan áll rajtam!:)


2010. dec. 7. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ruhát lehet vásárolni, és nem csak plázákban. :-)


Anúgy én igen, szeretek egyedül vásárolni. Így nyugodtan nézelődhetek, nincs, aki sürgessen. Addig álldogállok a polcok előtt, ameddig akarok, nincs az a rossz érzésem, hogy feltartom vagy untatom, aki velem van.

2010. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Saten ‫҉ ***** válasza:
77%

Nem igen szoktam vásárolgatni amikor megyek akkor is általában suli után haverral. Így szokott zajlani:

- Kell egy sapka, nézzük meg a kínaiban

- Te tök állat az a rózsaszín!

- A f4szom kérdezzük meg az eladót

- Tetszik mondani van sapkája?

- Ván, ván sápká (mutat egyet)

- Te szerinted ez jó?

- ja

És megveszem a sapkát... általában így van mindennel

2010. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézelődni jó társaságban. Vásárolni nem. Ha veszek valamit, jobb szeretem alaposan megnézni, legyen az akár ruha, akár más, és magamon kívül másra nem hallgatok.

Általában úgy szokott lenni, hogy társasággal néha elmegyünk plázázni, körbenézni hol milyen akció van, de mivel mindenki mást akar, semmit nem lehet normálisan megnézni. Ha valami megtetszik, később visszamegyek egyedül, és alaposabban körbenézek.

Amiket ma divatnak neveznek, nem csodálom, hogy nem találsz ruhát, ami normálisan áll - mondom ezt én 18 évesen. Választék és egyediség tekintetében is tudom ajánlani a turkálókat. Ez az, ami tényleg csak csapatosan élmény.

2010. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utálok vásárolni. Ha már muszáj, akkor inkább egyedül. Plázába soha, nekem drága, és mindenki úgy szédeleg, mint ha be lenne szívva.
2010. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vásárolni csak egyedül szoktam, idegesít, ha van valaki velem.
2010. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak egyedül szeretek vásárolgatni. Utálom, amikor már rég a következő boltban lehetnék, de akivel vagyok, még azon filózik, hogy megvegye, amit talált vagy sem.
2010. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően vásárolni utálok. Akár társaságban akár egymagam. Amit lehet netről rendelek.
2010. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

barátnőmmel szeretek párommal viszont utálok :D ha párommal megyek ruhát venni sosem találok, nagyon kritikus , semmi nem tetszik neki a vége mindig az hogy megsértődök rá :) szóval ruhát csakis a párom nélkül szeretek venni.

de pl élelmiszerboltban utálok egyedül vásárolni.

2010. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utálok egyedül menni :(
2010. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyuval a legjobb : )

18L

2010. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!