Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi kötekedő,...

Miért van itt ennyi kötekedő, ellenszenves felhasználó?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, valószínűleg kicsit hosszú lesz, de ezt egyszerűen nem bírom magamban tartani, nagyon kiakadtam...

Szóval... Miért van az, hogy sok felhasználó csak azért válaszol, hogy szemétkedjen a másikkal? Annyira rém idegesítő tud lenn, hogy felteszek egy teljesen normális kérdést, amire jönnek teljesen normális válaszok, de van egy-kettő, amelyik csak azért válaszol, hogy ler*bancozzon, holott semmi, de SEMMI okot nem adtam rá, nem is ismer, a kérdésben sincs semmi olyan, mégis megkapom válasznak, hogy "Kis r*banc!" Miért? Valami perverz örömet okoz az ilyeneknek, hogy leugathatják a másikat? Lehet, hogy az életben ő egy kis senki, akit mindenki piszkál, és akkor legalább a monitor másik felén nagy lehet a szája?

Ha valami nekem nem tetszik, vagy nem az én ízlésemnek megfelelő, akkor is kulturáltan le tudom írni a véleményemet, és megindoklom, miért írtam azt, amit!

Az "Ezotéria" részben is nagyon sok hasonló esetet láttam már... Amikor mondjuk egy tizenéves kislány/kisfiú leírja, mit látott/tapasztalt, és akkor mennek rá az olyan válaszok, hogy "Kevesebbet kéne füvezni" meg "Inkább foglalkozz a matekházival" meg ilyenek. Miért nem lehet elfogadni, hogy tényleg látott/tapasztalt valamit, és attól, hogy tizenéves, még nem ostoba!!! Miért kell az embereket életkor alapján beskatulyázni? Attól, hogy tini, még lehetnek komoly kérdései!

Húgom például (még) tizenéves, de mivel nem ír MSN nyelven (h, vok, am), szép választékosan fogalmaz, kerek, egész, többszörösen összetett mondatokban, és nem nyomja tele a kommentjeit szmájlikkal, így mindenki úgy gondolja, hogy egy 30-as hölgy ül a monitor másik felén. Mert ő KOMOLY kérdéseket tesz fel, amikre KOMOLY válaszokat szeretne (ha nem, akkor a "Humor"-ba írja), és pont azért nem ír sehova életkort, mer nagyon jól tudja, hogy akkor nem vennék komolyan! Meg egyébként is: ha feltesz egy komoly kérdést, miért jön rá olyan válasz, hogy "Amúgy hány éves vagy?" Nem tartozik a kérdéshez az életkor, nem azon van a hangsúly, ergo semmi értelme megkérdezni! Bár, hugim erre mindig kitérő választ ad, sosem mondja meg! És milyen jól teszi! Egyből ugatnák le a kötekedők!

Valamelyik nap volt egy olyan kérdés, hogy "Hány pasival kell lefeküdnie egy nőnek, hogy r*bancnak titulálják?" vagy valami ilyesmi... Egyik válaszoló: "Kettőnél többel." Már nem azért, még jó, hogy ez egy anonim oldal, így leírhatom, hogy én életem során összesen három pasival feküdtem le,és abban a háromban benne van a jelenlegi párom is, akivel két éve együtt vagyunk, és köszönöm szépen, többel nem is óhajtok együtt lenni! Akkor most én is r*banc vagyok, ugye? Volt egy válaszoló: "Én már többel feküdtem le, mint kettő", mire a fenti kommentet író: "Akkor te is egy büdös k*rva vagy!"

Most ez mire jó? Erre persze lehetett volna azt válaszolni, hogy "Te meg biztos bigott keresztény!" de nem igazán látom értelmét...

Nem vagyok híve az interneten történő szájkaraténak, és sosem fogom megérteni, miért olyan nagy a pofája sok embernek... Biztos azért, mert nagyon jól tudja, hogy számítógépen keresztül nehezen lehetne őt laposra verni a megszólalásai miatt...


2010. dec. 18. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Hü..e kérdésre hü..e válaszok jönnek .

Tegyél fel máskor normális kérdést.

2010. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
:D Nagyon sok olyan kérdés van ezen az oldalon, sőt!!! Az összes kérdés őrült ostobaság. Ha fellobbanna bennetek a túlélési ösztön halovány szikrája, akkor a google-t vagy más keresőoldalt használnátok információgyűjtésre, és nem írnátok le vadidegen embereknek mentális, fizikai, családi problémátokat, abban bízva, hogy majd ezen a sz@r oldalon választ kaptok a problémára. Mi, akik a véreteket szívjuk, csak azért csináljuk, hogy a mindennapi stresszt feloldjuk egy kicsit és jókat derüljünk más hülyeségén. Mert ahelyett, hogy magad megpróbálnád megoldani a gondodat vagy megkeresni a kérdésedre a választ, inkább beírod ide és vársz a csodára. Éppen ezért is vagyunk körbevéve életképtelen, selejt f@szokkal mert a problémamegoldó képességük nemhogy nem fejlődött ki, de nem is tudják, mit jelent ez a szó. Ráadásul az ide kérdést író emberek érdeklődési köre lekorlátozódik a családi gondokra, a szexuális beállítottságra és a jelentéktelen hülyeségekre. Ha venné az ember fia-lánya a fáradságot és elolvasna inkább egy könyvet, akkor nem lenne "szükség" olyan weboldalakra, ahol az emberek mocskolódhatnak és kiélhetik olykor bizarr vágyaikat. -De akkor én sem tudnék jókat szórakozni a tanult delikvensek írásain, úgyhogy hajrá mindenki! Ne kíméljétek a klaviatúrát!!! :D
2010. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én használom a guglit, tudom, mi az, és hülye kérdéseket nem teszek fel. Nagyon sok a hülye kérdés, ez tény, de miért baj az, ha valaki itt kérdez? Lehet! Arra "való" ez az oldal, és ha valaki tényleg véleményekre kíváncsi, vagy tapasztalatokra, és IDEGEN emberek elfogulatlan tapasztalataira, akkor nem a haverjait fogja megkérdezni. De akkor sem kell bunkónak lenni, ha csak azért írtok, hogy parasztok legyetek, akkor inkább ne írjatok semmit! Ha valaki valamiben segítséget kér, akkor segíteni kell, nem még egyet belerúgni! Ezért is utálom az embereknek nagy részét, mert én mindenkiben szeretném meglátni a jót, csak sokan megmutatják, hogy bennük olyan nincs...
2010. dec. 18. 09:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet se a kérdésben hosszasan ecsetelt felvetéssel, se a 8.53-mas válasszal.


Először is, ami a kérdésben van, az egy tipikus álprobléma. Mondhatnám úgy is, hogy ha nem tetszik, el lehet menni.


Az meg teljesen természetes, hogy ha ide írok, azzal kiteszem magam a nyilvánosságnak, és persze hogy lesz olyan is, aki leszól, félreért, személyeskedik. Még az lehet, hogy igaza van. Ha meg nincs, nem figyelek rá, továbbmegyek.


Én nem tapasztaltam itt azt, hogy a hülyeség tengene túl. Sok értelmes választ kaptam, és sok értelmes vitát tudtam folytatni. Mi kell még? Baj az, ha néha e mellett lehülyéznek? Velem ez nagyon-nagyon ritkán történt, de akkor is mi van? Idegesít vagy másfél percig. És abban is van ám valami, amit az első írt, hogy hülye kérdésre hülye válasz...


Persze, ha kérdésem, problémám van, mondhatod azt (8.53), hogy ott a google, vagy ott egy könyv. Az is jó, csak engem érdekel(het) más hétköznapi ember tapasztalata, véleménye is. Ez a kettő nem ugyanaz.

2010. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az igazi eletben ugyanezek az emberek nem biztos hogy kotekedok, ellenszenvesek, de az Interneten nincs arcuk, nevuk, igy hulyeskednek.
2010. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

9:17 Na, akkor te szerencsés vagy, én bármit kérdezek, biztos, hogy egy-két olyan válasz van, ami nyomdafestéket nem tűr. Igen, nagyon sok az értelmes válasz, az értelmes vita, de hogy vetemedhet oda egy kérdés, hogy a válaszolók a kérdezőt teljesen alaptalanul lek*rvázzák vagy a válaszolók már egymást anyázzák? Az embereknek egy nagy része tényleg ennyire primitív?

Az is igaz, hogy hülye kérdésre hülye válasz, de ha nem hülye a kérdés, akkor miért kell trágárul válaszolni? Ha hülyeséget válaszolsz, azt is lehet kulturáltan előadni, és nem telerakni ocsmány kifejezésekkel és sértegetésekkel...

2010. dec. 18. 09:34
 7/10 A kérdező kommentje:
9:31 Igen, erre mondom, hogy szájkaratés... Monitor előtt nagy a pofája, de szemtől-szembe inkább elbújna a saját zsebében...
2010. dec. 18. 09:35
 8/10 anonim válasza:

nem a szájkarate, de egy ilyen kérdésre mit írjak?


- Szerintetek lefeküdjek aludni?


Tessék, itt a kérés, tessék rá értelmesen válaszolni...Nem lehet. Ha ti hülyék nem lennétek, akkor mi kötekedők sem...Minden összefügg mindennel

2010. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

9.17: Szerintem te túlérzékeny vagy, meg nem jó oldalról közelíted meg a dolgokat. Ha én felteszek egy kérdést, és kapok rá 10 választ, és abból 1-2 mondott nekem valami újat, érdekeset, akkor már azt mondom, hogy megérte, teljesen jó kör volt. De általában sokkal több a hasznos válaszok aránya. És ha van egy-kettő aki leszól, az nem szokott zavarni, megpróbálok azon is elgondolkodni, hátha igaza van legalább részben. Hátha hülyeséget vetettem fel, vagy ha nem, lehet, hogy nem volt érthető.


Nem akarok beleszólni a személyiségedbe, de szerintem nem kellene ilyen sértődékenynek lenni. Az az éltben se tesz jót.

2010. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 09.39

Hulye kerdesre ne valaszoljunk, meg lehet oldani.

2010. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!