Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barát az aki? Katt ide és...

Barát az aki? Katt ide és megtudod mire is gondolok. PLS SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Vagyis úgy értem hogy van egy legjobb barátnőm de máár nem érzem úgy hogy ő lenne a legjobb.

mert elegem van abból hogy állandóan ő akar lenni a középpontba, és én meg csak a pótkereke vagyok.

szerintetek mit csináljak? :O :(


2010. dec. 22. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

tehát hogy már nem vagytok olyan jóban? Mindíg másokkal van elhidegül tőled? ha igen szerintem bezsélj vele ülj le vele nyugodtan, ha meg nem olyan típusúhogy leülne veled beszélgetni, hagyjad, ha majd hiányzol neki, na akkor tudod h ö az igaz barátnőd mer egy barátságban sok hullámvölgy lehet, nincis olyan barátság ami felhőtlen :)

De én a helyedben várnék, hogy észreveszi e magát, ha nem ha csak egyszer felhív h menjetek el valahoiva, mondjál neki valami oylan szöveget, ami kicsit bűntudatot kelt benned, és hogy te már belefáradtál ebbe az egészbe, és nem érzed magad a legjobb barátnőjének, ha ez ellen tesz valamit vagy elkzed hajtani hogy ne bomoljon fel a kapcsolat csak figyeld hogy mit cisnál és ennek megfelelően reagálj vissza. Saját bőrömön tapasztaltam meg hogy ne te kérleld a barátnpdet h jöjjön vissza hozzád ne te pitizz, meglátjuk h ő mit csinál és kibújik a szög a zsákból . remélem tudtam segíteni :) 16/L

2010. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!