Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Visszahuzodó vagyok, Szociális...

Visszahuzodó vagyok, Szociális fóbiáim vannak, depressziós vagyok + pszichikai gondokból sokat nyelek és remegek Lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Én is magántanuló lettem. De már bánom. Inkább járj pszichológushoz, találj magadnak új hobbit, vagy végső esetben válts iskolát. De ne légy magántanuló.
2011. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél, mert csak rosszabb lesz.

Én is sokáig eléggé visszahúzódó voltam, aztán a fősiskola és a kollégium nagyon jótt tett mert ott úgymond beledobtak a mélyvízbe.

Most már nincs semmi bajom.

Szóval oda akarok kilyukadni, hogy nem érdemes elmenekülni a problémák elől.

2011. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: elnézést az elgépelésekért.
2011. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 éves koromig én is ilyen voltam, de nem lettem magántanuló. Eszembe sem jutott, de az általános iskolában nem volt egy barátom sem, féltem kapcsolatokat kialakítani. (Nem tudnám megmondani, hogy miért.) A középiskolában fokozatosan változtam. Jobbak voltak az osztálytársaim, de igazán nagy, pozitív hatással az animés szubkultúra volt rám. Akkoriban kezdtem el mélyrehatóan érdeklődni az animék iránt, így lett egy komoly érdeklődési köröm, ami már örökké meglesz. Most 22 évesen szinte normális, bulizó fiatal srác vagyok, akinek vannak jó barátai. :D Életvidám rocker lettem. ^^

Tehát ne legyél magántanuló, és találj valami olyan dolgot, ami nagyon érdekel, aminek hatására tudnál kapcsolatokat kialakítani. Azt nem tudom, hogy én miért voltam olyan, és te miért vagy ilyen, de remélhetőleg az idő és valamilyen körülmény megoldja.

2011. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!