Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondanál a Facebooknak valami...

Mondanál a Facebooknak valami központi ügyfélszolgálati email-címet, ahol kapcsolatba léphetek velük?

Figyelt kérdés

Kész horror történik, és muszáj lenne bszélni velük, de akár hogyan keresem, sehol sincs valami kontakt-email.

1, beregeltem

2, iwiw-ből kapásból minden személyt átjelöltem, azaz k 400 ember volt

3, jöttek közben újak, újabb 150 ember


Na erre meg kapok egy olyan üzenetet, h letiltottak, és nem enged jelölni se, valamint az addig elfogadott kapcsolataim nagy részét csak úgy maguktól kitörölték. Az ész megáll komolyan. És a pláne, hogy többen is használjuk ezt a gépet, azóta viszont őket se engedi jelölgetni + üzenetet küldeni, gondolom IP alaján csinálják ezt a tiltást vagy tudom is én, lényeg h nem megy.


(Ez olyan mint 1x itt is volt egy srác, aki szerintük hude etikátlanul viselkedett, na kitiltották, csakhogy egy megyei könyvtárból írt, és azt képzeljétek el, azóta az egész megyei könyvtár nem tud kérdéseket írni és válaszolni :-XD -- ezen akkor jót nevettem, de most ez így a facebookkal nagyon durva, főleg h tényleg azt hiszik már páran h játszok csak + nem is értik, miért nem jelölöm őket vissza)


VALAKI TUD ANGOL VAGY SPANYOL NYELVŰ EMAILES ELÉRHETŐSÉGET ?? köszi előre is


2011. febr. 6. 16:00
 1/1 Torma Józsi válasza:
Ugyanez van nálam, szétrobbanok! :@@@@
2012. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!