Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gondoltam, csinálok egy ilyen...

Gondoltam, csinálok egy ilyen klubfélét fiatal lányoknak. Szerintetek lenne igény erre? (Elsősorban 10-15 éves lányoknak!)

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan kérdést olvasok naponta, amelyben 10-15 éves lányok teljesen kétségbeesettek, mert nincsenek barátaik/csúnyának tartják magukat/bizonytalanok/stb. Arra gondoltam, hogy szeretnék "segíteni" nekik, mivel korban közelálló vagyok (18 éves lány) és gyakran látom el tanácsokkal a környezetemet, amiért hálásak. Visszagondolva magamra, én is teljesen kétségbe voltam esve, kerestem az utam ennyi idősen. Nagyon örültem volna egy nővérnek, aki ellát tanácsokkal, bevezet a bulizásokba, tanácsot ad fiúügyekben, stb. Ezért gondoltam, csinálok egy ilyen klubfélét fiatal lányoknak, akik örülnének egy ilyen "nővérnek". :) Beszélgethetünk bármiről. Akit érdekelne esetleg, az jelezze, bővebb leírást is tudok adni.:)
2009. febr. 9. 14:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elsősorban csak velem beszélnétek például MSN-en, de ha lenne rá igény, akkor jöhetnének csoportos tevékenységek is, vagy amit gondoltok. :)
2009. febr. 9. 14:36
 2/13 anonim ***** válasza:

és ezt a klubbot hogy gondolod? :)

ilyen netes klub? vagy hogy?

14/L

2009. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

jabocs..

most olvastam :D

sztem végülis jo ötlet :D

2009. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet nem rossz, de a tanácsadással vigyázni kell! 18 évesen nem biztos, hogy a lehető legjobb tanácsot adsz a "hugaidnak", akik viszont lehet, hogy vakon megbíznak benned! Ha véletlenül valami olyat tanácsolsz, aminek negatív következménye lesz, fel tudod vállalni a felelősséget érte? Hát, úgy gondolom, erre a részére a net nem igazán alkalmas. Szerintem, hatékonyabb lehetne a dolog, ha nyílt fórumon csinálnál klubot, ahol akár több "idősebb" (akár te korabeli) lány is lenne, nem kellene készpénznek venni, hogy csak az lehet jó, amit te mondasz, és persze feltétlenül hangsúlyoznod kellene, hogy "Ez csak a Te véleményed, Te így csinálnád, de nem feltétlenül kell neki is ezt lépnie!" Ami ugyan olyan felelősség alóli kibújásnak tűnik, de tükrözi azt is, hogy nem vagy te sem tévedhetetlen, és mindenkinek más az élete, a döntéseit saját magának kell meghoznia!

Képzeld, ha mondjuk egy kislány leírása alapján azt tanácsolod, hogy vágjon csak bele, ha nem meri őt megszólítani az a bizonyos fiú, tegye meg ő... lehet, hogy a dolog bejön és minden hepi lesz, de az is lehet, hogy nevetség tárgyává válik (ami természetesen benne van a pakliban), és TÉGED fog utálni, mert TE mondtad, hogy így tegyen. Szóval az ötlet ELVILEG SZUPER, a szándékaid jók, de a kivitelezésébe nem zökkenőmentes.

2009. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
bocs: kivitelezése
2009. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

de ééédes:) én is akarok egy nővérkét!!!:)

mondjuk már elég érettnek érzem magam koromhoz képest,de nekem is sok problémám van. engem érdekel!:)

15/L

2009. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy, hogy ilyenekre gondolsz.

Pályaválasztással hogy állsz? Ilyen ambíciókkal gyere szociálpedagógusnak! :)

2009. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fiúk is jöhetnek?

Nekünk is vannak problémáink!

2009. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nem érzem magam meggondolatlan embernek a tanácsaimat illetően, de mindig hozzáteszem, hogy ez saját meglátásom. Nem rendelkezem pszichológusi diplomával, de ragadt rám nem kevés, lévén édesanyám is az, és gyakran segít mindenféle ellenszolgáltatás nélkül, ez adta az ihletet ehhez.


Nem baj, hogy 15 éves vagy, örülök, hogy érdekel! Ha gondolod adj egy MSN címet:)


A fiús ötletről pedig: igazából kifejezetten lányos klubra gondoltam, de jó ötletet adtál, szívesen kipróbálnám azt is:)


Aki szeretne beszélgetni, írjon ide egy MSN címet, vagy megadhatom az enyémet.

2009. febr. 9. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon klassz ötlet. Nem írnád meg priviben az msn címed? Csak mert nem szeretném ide kiírni az én msn-emet. Előre is köszi.

Nica

2009. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!