Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire beteg, ha mindenkit...

Mennyire beteg, ha mindenkit szabályszerűen megutálok, aki csalja a párját?

Figyelt kérdés

Sosem volt igazi családom, apám és anyám már korán elváltak, apámmal nem tartom a kapcsolatot. Anyám nevelt fel (tart még el, mivel még tanulok), nagyon-nagyon szeretem, tisztelem ezért, főleg, mivel fiatal anyuka volt, szinte gyerekként maradt egyedül gyerekkel. Voltak aztán partnerei - nem sok, mert komolyak -, de mindegyiket megcsalta egy olyan férfivel, akivel legelőször volt kapcsolatban... Sosem néztem jó szemmel, de ennek már vége, a mostani partnerét - aki úgy néz ki, marad is, talán esküvő is lelsz -, nem csalja meg.

Valamiért mégis bennem maradt tüske, azóta gyűlölök minden olyan embert, aki pártkapcsolatában félrenézeget... Biztos vagyok benne, hogy én majd hű leszek a férjemhez mindig.


Nagyon beteg dolog ez?


L19


2011. febr. 19. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A hűség? Nem beteg gondolat... Az lenne a normális, csak egyes emberek nem tisztelik eléggé a másikat ahhoz, hogy ne csalják meg.

Az már más, hogy miért gyűlölöd azt, aki félrenéz. Ha a barátnőm megcsalná a pasiját, akkor megmondanám neki, hogy ezt talán mégsem kéne, de nem utálnám meg.

L/19

2011. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is hibás akit megcsalnak..
2011. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az is hibás akit megcsalnak.."


Ja, meg az is akit kirabolnak.

Meg az is akit megölnek.


Önmagad szánalmas mentegetése ez. Ennyit tudnak a gyengék...

2011. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és a megcsalás az nem olyan hogy "megesik"...ez a legnagyobb kamu önáltató szöveg a szellemileg roggyantak számára. Nem. Nem "megesik", hanem TE TETTED.

Nem utálok meg valakit azért, mert csalja a párját. De ha még mentegetni is kezdi magát, na az az igazán szánalmas. "de te is tehetsz róla...meg a koalák is...meg a globális felmelegéd is".....szánalmas

2011. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez szép - a hűség a nő legszebb ékessége -

a tüskét viszont jó lenne eltávolítani, mert az elgennyesedhet, - vagyis nem utálkozni, itélkezni, hanem megérteni, szeretni kellene...így tanította az ács Fia.. nem könnyű,nem ám..mégis..mégis..

lelked békéjének alapja lesz

2011. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!