Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatók levelezőtársat?

Hol találhatók levelezőtársat?

Figyelt kérdés
Mármint magyar levelezőtársat szeretnék.. :DD Remélem valaki tudja hol kereshetek x)
2011. febr. 22. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
itt! Velem levelezhetsz!
2011. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem? Kor? XDXD
2011. febr. 22. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:

jól látod.

nem levelezhetsz vele. én egyébként az őskorból vagyok.

2011. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 habibi ***** válasza:
de cuki lehetsz :) de hány éves vagy? és milyen nemű? miért pont levelezőtársat keresel?
2011. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi x'D Lány,14 éves x) és mert szerintem tök jó ha van egy ember akivel szinte akármit megbeszélhetsz hiszen egy idegennek könnyebb meg nyílni.. Lehet hogy aztán a legjobb barátod lesz :DD
2011. febr. 22. 20:14
 6/8 habibi ***** válasza:
jó a gondolkodásod, nekem is volt még anno levelezőtársam , nem ismertem személyesen és vele tényleg akármiről "beszélhettem", könnyebb volt neki megnyílnom, de már vége lett , de nem is baj, tini voltam, tini bajokkal most már nem szorulok "segítségre" , hogy megbeszéljem másokkal a problémáim, de jó volt :) sok sikert kívánok és remélem vmi jófej embert fogsz ki :D
2011. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszii :) Én is remélem, már csak meg kéne őt találnom :DD
2011. febr. 22. 20:29
 8/8 anonim válasza:
Nekem úgy lett egy levelezőtársam, hogy egy ismeretlen hölgy ismerősnek jelölt myVIP-en, én pedig írtam neki, hogy ki ő. Így el is kezdtünk levelezni, messenger-cím, etc, már vagy egy éve levelezünk, de igazából nem ismerem, még sosem láttam, sosem beszéltem vele személyesen, csak annyit tudok róla, amennyit elmondott. Szóval teljesen random volt :)
2011. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!