Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakiből környezet...

Hogy lehet valakiből környezetvédő? (aki sokat utazik)

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén hangzik így kiírva, de egyáltalán nem tudom ez hogy működik.
2011. márc. 7. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki a természettel és annak védelmével foglalkozik.:))

Egyébként sehogy...szép szakma de nincs rá jelenleg szükség(megjegyzem nagy baj!)Viszont tényleg így van.

Esetleg hobbiszinten vagy mellékállásban érdemes mímelni ezt de biztos állása nem lesz vkinek ezzel nem egy ismerősöm tanul annak és még az oktatóik sem látják azt h hol tudnak elhelyezkedni az iskola elvégzése után.Később talán majd változik a helyzet reméljük minnél előbb.

2011. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál

És hobbi szinten hogy lehet jelentkezni? Milyen lehetőségek vannak?

2011. márc. 7. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én környezettan szakon vagyok és természetkutató leszek ha lediplomázok, ezzel nemzeti parkokban lehet elhelyezkedni, vagy túra vezetőnek, egyesületeknél, stb.

Keresd meg a helyi zöld civil szervezeteket, ha sokat utazol, akkor pedig néz körül pl. a [link] oldalán és nézd a programokat. Sok helyen szerveznek szemétszedéseket, nálunk van pataktakarítás, lehet menni békamentésre, monitorozni a madárállományt, vagy a rendbe tenni a tanösvényeket, útjelzőtáblákat festeni, ha elvégzel egy madárgyűrűző tanfolyamot, akár madarakat is gyűrűzhetsz, és perszer az alapdolgok szelektív hulladékgyűjtés, takarékoskodás az energiával, környezet tudatosság a mindennapokban, ezek a dolgok összefüggenek.

2011. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A hobbiszinten való tevékenykedést én is arra értettem amit a második válaszoló az utolsó soraiban leírt.

A mi kisvárosunkban is szerveznek ilyen önkéntes természetvédő akciókat.Ha érzel kedvet az ilyesmihez akkor szerintem sehol nem fognak elzavarni ha elmész.:)

2011. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. márc. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!