Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért csinálnak a régen megszok...

Mért csinálnak a régen megszokott dolgokból ekkora cirkuszt?

Figyelt kérdés

Nagypapám mesélte, hogy az ő apja veréssel nevelte az anyját...és hogy ez a régi világban megszokott volt, és a nők eltűrték.De akkor most mért problémáznak ezen annyira, hogyha a nőt megüti a férje, rögtön válás?

Engem gyakran megver a férjem, de mégse panaszkodok, mert az ő házában lakom, az ő kenyerét eszem...


2011. ápr. 22. 16:58
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
91%

"Engem gyakran megver a férjem, de mégse panaszkodok, mert az ő házában lakom, az ő kenyerét eszem..."


Csak gratulálni tudok! Nyugodt viseld el, hogy megaláznak, megvernek, stb.... Téged ezek szerint az tesz boldoggá, hogy van mit enned és van hol laknod. De ez édes kevés a boldog élethez, és egy boldog párkapcsolathoz!

2011. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%

Szép kis gondolkodásod van.

Mégis miért ver meg a férjed??

2011. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
97%

Magyon sajnalom, hogy igy gondolkozol, hogy megengeded, hogy barki, ha meg a ferjed is megverjen, terrorizaljon.

Egyebkent, szerintem ez egy kamu "kerdes".

2011. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert nem birtokolhat téged!! Szerintem inkább segítséget kéne kérned amíg nem késő... Egy nőt megütni régen is és most is undorító dolog!!!!!
2011. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
93%

Te egy nagy szegyen vagy a noi nemre.


25L

2011. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok neked. Régen a nők írásudatlanok voltak, nem dolgoztak, nem szavazhattak, csak szülhettek és elláthatták az otthoni teendőket. Menj vissza a középkorba és élj ott, jelenleg a XXI. század európájában ez a viselkedési nirma elfogadhatlan.
2011. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem élj barlangban, elvégre abban éltek az ősemberek :)
2011. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
93%
És te ezzel az életszinvonallal meg vagy elégedve?Akkor igazán sajnállak,és tanácsolom,hogy tűrd amig nem sikerűl megnyomorodni, vagy belehalni.
2011. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
69%

Te nem is vagy nő! Ezennel kitagadtunk!


Gyere had keverjek le neked egy nagyot!

2011. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
88%

És szerinted az egészséges,hogy megver a férjed? Hát nagy az Isten állatkertje... Minek mentél hozzá? Azért,hogy legyen kit püföljön vagy azért mert szereted? Mert szerintem,hogyha szeret valaki akkor az soha nem akar fájdalmat okozni a másiknak. Amúgy meg én is elválnék,hogyha többször megverne a férjem,hogy képzeli? Mivel több ő nálam? Én is ugyanúgy dolgozok a pénzért,egyenlő felek vagyunk.

Jaj,hogy ne offoljak: Azért panaszkodnak most már a nők,mert fejlődött a társadalom és most több az intelligens nő és férfi,és a nők nem hagyják,hogy eltapossák őket.

2011. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!