Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hagyjam a fenébe? Menthető...

Hagyjam a fenébe? Menthető még a dolog?

Figyelt kérdés

az a nagy helyzet, hogy a legjobb barátnőm elköltözött, elképesztő, hogy mennyire megváltozott :((( rossz irányba persze.... én mindig mellette voltam, de nem törődik velem :( nagyon ritka, hogy hozzámszól, persze ha kell valami akkor rögtön hozzám fordul

ha látnátok néha milyen fejeket tud vágni.... ma pl. azért nézett rám csúnyán, mert szépen megkértem, hogy hozza vissza a DVD-m, mert kellene :S

igaz, hogy most ballagok, de én azthittem vagyunk olyan jó barátok, hogy továbbra is együtt legyünk néha


2011. máj. 19. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2011. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hat annak a baratsagnak sztem annyi, de nem nehez baratkozni plane mert csaj vagy.

fel a fejjel, kapcsolódj ki egy kicsit menj plazazni :))

2011. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok plázacica, de azért köszi :D rosszul esik, hogy ennyit jelentett neki kb 8 év barátság
2011. máj. 19. 17:05
 4/4 anonim válasza:

oks bocsi, csak ötlet volt akkor ami jól esik lazíts :)

Hát végül is nem te miattad fuccsolt be ez a 8 éves baratság, ne rágódj rajta..

2011. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!