Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 3 napja hallgatom a szomszéd...

3 napja hallgatom a szomszéd par szeretkezését, mar nagyon unom, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A mellettunk lévo lakasban laki par honapja egy srac, akinek -ugy tunik, és foleg ugy hallatszik- lett egy baratnoje. Mivel a mi haloszobank és az ovék egymas mellett van, péntek este ota minden éjjel minimum egy oran keresztul kell hallgassam oket... Olyan eszméletlen hangos mind a ketto, hogy mindent hallok,a hangok alapjan meg nem nehéz vizualizalni mit is csinalnak éppen.. Igen kellemetlen mindne éjjel 2 korul bekapcsolnom a tévét, vagy zenét hallgatnom, ma reggel is ok " ébresztettek".. Mar a hocipom tele van veluk! Nem vagyok prud, fiatal vagyok én is, de legyenek mar tekintettel a szomszédokra!! Azon gondolkodtam, kiragasztom a pasi ajtajara egy post it-on hogy " Gratulalok a sikeres szerelmi életéhez, de ne ossza meg velem , ha kérhetem".. Ti lépnétek? Vagy maradna az " éjjeli tévézés" és reménykedés hogy pirkadat elott abbahagyjak? :D
2011. máj. 23. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen szólj nekik, nem az övék az egész ház...
2011. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.
2011. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a post-it jó ötlet, beválhat :)
2011. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a srác bele se gondolt, hogy mindenki őket hallgatja. Szólj nekik.
2011. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg, hogy bevennének-e harmadiknak! Nem?! Akkor meg mi a búbánatos malac f-száért nem lehet úgy kefélni, hogy az csak az ő ügyük legyen?
2011. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami vicces post-it üzenettől lehet, hogy észbe kapnának.
2011. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az üzenet jó ötlet, később ha nem használ, személyes beszélgetés keretében tisztázhatnátok, az elfogadható időpontokat. Tól-ig. Hangosan szeretkezni jó, ám én sem szeretnék a szomszédra ébredni. Megértelek. :)


Másik megoldási javaslatom, a hangszigetelés javítása. Ha olyan helyen laktok, akkor egyszerűen valami habosított táblákat lehet tenni belülről arra a közös falra, nem is kell nagyon gondosan rögzíteni, mégis sokat fog javulni a helyzet.

2011. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel a post-it-tel jó ötletet adtál :) Nekem fél éve (!!!) lett a szomszédomnak új pasija, az első hetekben úgy voltam vele, hogy előbb-utóbb csak alább hagy a szenvedélyük, de nem. Minden áldott éjjel, de legalábbis két naponta, este tizenegykor, hajnali kettőkor, reggel hatkor olyan hangerővel tolják, hogy komolyan mondom, már nekem kellemetlen. Ráadásul ilyenkor ugye már forgalom sincs az utcán, tehát tisztán kivehető minden. Plusz, hogy itt a jó idő, már az ablak is nyitva van, úgyhogy ha lehet, most még jobban hallani mindent. Tehát ha nem akarsz úgy járni, mint én, akkor tényleg lépjél minél hamarabb :)
2011. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó megoldja a problémát.
2011. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

De szerencsés szomszédaik vannak ezeknek az embereknek!

Nekünk a hangos szex miatt kellett elköltözni első albérletünkből, az új helyen is már pár nap után szólt a szomszéd, hogy nem kíváncsi ránk... :))

Azóta csendesebbek vagyunk, de borzalmas így szeretkezni, hogy vissza kell fognunk magunk.

Ez a hátránya a társasháznak.

2011. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!