Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék? Tudom...

Hogyan barátkozhatnék? Tudom már ezer ilyen kérdés van?

Figyelt kérdés

Szoval en kulfoldon elek es meg nem annyira beszelem a nyelvet, de mar eleg jol ahhoz, hogy kommunikaljak hetkoznapi dolgokrol. Nincsenek a suliban barataim mert, ev elejen semmit nem beszeltem, es egyaltalan nem ertettuk meg egymast, de most, hogy mar tudnek beszelni veluk... Szoval nem tudom, hogy baratkozzak veluk ugy, hogy most nem is vagyok iskolaban( szunet van). Meg meg lesz 2 het ezen kivul itthol. Utana 3 het az iskolaban, gondoltam beszelek veluk facebookon addig is, de nem nagyon ismerem oket es alig tudok mit kerdezni mar. :( Olyanokkal akiket csak latasbol ismerek es nem beszeltunk meg soha, veluk is beszelhetek a neten? Nem olyan baromira ramenos dolog ez? Segitsetek!!! Koszonom

16/L


2011. máj. 24. 18:19
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot (először neten) de ez csak az én tippem. mennyire tudod a nyelvet?
2011. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kozepfok kb. En is erre gondoltam, meg hamarosan nem lesz netem egy honapra kb. Gondoltam, hogy majd elkerem a szamukat nehanynak ugy is teljesen sms b*zik. :D
2011. máj. 24. 18:39
 3/4 anonim válasza:
Akkor azt ajánlom legyél bátor
2011. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Az leszek! :D
2011. máj. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!