Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? A magyarság...

Mi a véleményetek? A magyarság meggyalázása, vagy egy helyes felfogás a nemzettudatról? (videó)

Figyelt kérdés

Itt a link:

http://www.youtube.com/watch?v=hfII151Yp-s


Mi a véleményetek erről a videóról?


2011. máj. 31. 17:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Ez az egész magyarság téma kicsit unalmas már. Akik egyfolytában ezzel foglalkoznak,azokkal nincs minden rendben. Sosem értettem pl az ilyen hungaristákat, mitől gondolják hogy ők magyarabbak bárkinél is. Mert a vérük magyar? Ugyan már. Meg lehet nézni hányszor telepítettek be külföldieket a történelem során és milyen mennyiségben.

Innentől kezdve a magyarság felfogásbeli kérdés. Aki magyarnak érzi magát és tesz is valamit a magyar közösségért az a magyar.

2011. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem szeretem, ha valaki nagy magyarkodik. Ugyanúgy azt sem szeretem, ha bármi másféle nemzetiségével nagyra van az ember, az csak felesleges ellentéteket szül. Miért nem lehet nemzetre való tekintet nélkül elfogadni azt, aki betartja a társadalmi normákat, és kiközösíteni, azt aki nem? Nekem nem ér többet egy magyar, mint egy dél-afrikai.
2011. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

"Sosem értettem pl az ilyen hungaristákat, mitől gondolják hogy ők magyarabbak bárkinél is. Mert a vérük magyar?"


Azért, mert mi nem úszunk az árral, ami csak távolodik a Magyarságtól. Mi nem akarunk külföldre menni, és nem akarunk felhőkarcolónak nevezett üvegtornyokat, amibe az ellenségeink egy repülőt vezetnek be. Mi beérjük a XVIII. század stílusával és a régebbivel, mivel addig tartott a művészet. Az egyszerűségben semmi művészi sincs. Lehet mondani, hogy nem vagyunk mi művészek, de tojást se tojunk, mégis megmondjuk, ha záp...


A vérről meg annyit, hogy Petőfi is tót volt a vére szerint, mégse azon az oldalon harcolt. Majd ha látom, hogy a cigány is megy Jobbikos tüntetésre, akkor majd nem mondom, hogy büdös cigány, hanem hogy végre egy megtért Magyar...

2011. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

Sose hittem volna hogy ilyen aranyos videót látok a Kárpátia kegyetlenül gusztustalanul magyarkodó zenéjére. Tök jó! Az én magyarságtudatom is multikulti káosz. :)


Más: Amúgy a személyes "kedvenceim" a 100% magyar feliratú pólóban szaladgáló emberek. Elvégre biológiai alaptétel, hogy a beltenyészet rossz. :3

2011. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Elvégre biológiai alaptétel, hogy a beltenyészet rossz. :3"


Igen, de mi legalább nem használunk búzás/ribancos jeleket...

2011. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

"Majd ha látom, hogy a cigány is megy Jobbikos tüntetésre, akkor majd nem mondom, hogy büdös cigány, hanem hogy végre egy megtért Magyar..."



Tehát ha valaki jobbikos már automatikusan megtért nagy magyar. Tehát a magyarság politikafüggő. Ritkán olvasok ilyen ostobaságokat.

2011. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
Csak továbbgondolni már nem tudtad, hogy a Magyarság egyetlen politikai képviselője a Jobbik.
2011. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:13


Pedig jobbikosoktól sajnos gyakran hallhatsz:S:)

2011. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
9%

"Pedig jobbikosoktól sajnos gyakran hallhatsz"


Ha az arányokat nézzük, még mindig tőletek hallani a legtöbb lehetetlenséget...

2011. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon jó ez a klip! Istenem, de szép lenne, ha ez jutna eszébe az embereknek a magyarság fogalmáról, és nem a menetelő, kiabáló népség.
2011. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!