Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy engem...

Miért van az hogy engem valahogy SEHOL sem fogadnak be, s nem tudok sehol barátokat találni? Hogy kéne megváltozzak ahhoz, hogy barátokat tudjak találni. Külföldön vagyok s azt hittem itt minden könnyebb lesz, de itt is ugyanúgy egyedül vok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne változz meg, legyél kulturált és járj könyvtárba.
2011. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani.Vagy nagyon zárkózott vagy vagy defektes a személyiséged esetleg nagyon szürke vagy.Számtalan oka lehet ahoz ismernünk kéne hogy meg tudjuk mondani hogy min kéne változtatni.
2011. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán te már voltál MINDENHOL hogy ilyen biztosan ki mered emelni hogy SEHOL nem fogadnak be?

Gondolom ez a sehol azt jelenti hogy a lakhelyeden belül sehol, tehát még ha Budapesten laksz is akkor is csak néhány millió ember, bár kétlem hogy mindenhol próbálkoztál volna.

Szerintem te csak sajnáltatni akarod magadat.

2011. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!