Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A világhírű magyarok közül...

A világhírű magyarok közül mennyi nem zsidó van?

Figyelt kérdés

A igazán világhírű magyarok között én alig tudok párat, aki nem zsidó. Sokan büszkék rá, hogy milyen sok híres Magyar van, pedig utálják a zsidókat, de arra nem gondolnak, hogy a nagy büszkeségek általában izraelita származásúak. (Tony Curtis, Teller Ede, Kertész Imre.)


Nem zsidó hirtelen csak Szent-Györgyi Albert jut eszembe.


2009. márc. 22. 10:24
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
45%

Zsidó volt még Kun Béla meg Rákosi Mátyás gondolom rájuk is felvágsz....


Hja nem? Pedig az érme mind 2 oldalát meg kell vizsgálni....

2013. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Fispán Géza ***** válasza:
90%
Nem tudom mi a probléma a világhírű magyar származású zsidókkal, Hány Nobel-díjasa van egy hasonló méretű országnak mint a miénk, Az, hogy a neonáciknak ez nem nyerte el a magas tetszését, még így marad....:)
2013. okt. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
100%
Rubik Ernő zsidó.
2014. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
Szent-Györgyi anyai nagymamája is zsidó volt. [link]
2014. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Itt elment más irányba a válaszadás. A kérdés engem is érdekelne, hogy hány nagy magyarnak tartott ember nem zsidó? Csak mert a Magyarok állítólag nagyon okos emberek mert sok feltaláló van köztük. Ezzel indokolják azt a kijelentést, hogy a magyarok nagyon okos emberek. Na már most a zsidó származású az nem magyar mint ahogy a cigány származású sem magyar és az afrikai származású sem magyar csak Magyarországon élő magyar állampolgársággal rendelkező ember. A magyarok lovas nép? Erre vonatkozik a magyar azt hiszem Árpád Álmos stb. család. Nem értem, hogy a magyarokha olyan okosak miért kétszer egymás után gyurcsány miért egymás után kétszer orbán. Vannak okos magyarok is? Nem csak zsidó származású okos magyarok vannak? A választások szerint olyan mintha egy rakás szellemi fogyatékos élne itt Magyarországon. Ezért jó a kérdés, hogy vannak okos magyarok akik letettek valamit az asztalra? Nem írt senki neveket vagyis de de a sportolókat és a ciccolinát hagyjuk. Általában egyik sem nagy lángész. A negatívumként felsorolt Rákosi csak azt jelzi, hogy nem buta hanem okos. Az más kérdés, hogy mire használja az eszét.
2015. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
2015. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Én nem is vagyok büszke a magyarországi zsidó nobel díjasokra. Én Istóczy Győzőre,Szálasi Ferencre,Prónay Pálra,az 56 os szabadságharcosokra,a törökverő hőseinkre vagyok büszke. Egyik zsidó sem tartozik a magyarsághoz. Sajnos a zsidók rafináltak , ha újra elakarjuk érni nagyságot ki kell nevelni egy nacionalista értelmiséget. Ez az egyik esély,hogy az 1867-es kiegyezésben foglalt egyenjogúsításban a poziciókat elfoglaló zsidókat végleg kiszorítsuk mind hazánkból,mind a többi fehér európai országból.olvassátok el BOSNYÁK ZOLTÁN HARC A ZSIDÓ VESZÉLY ELLEN CÍMŰ VAGY A SZEMBEN JUDEÁVAL CÍMMŰVÉT. ÉLJEN A NEMZETISZOCIALIZMUS!
2015. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!