Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol szerezhetnék ÚJ barátokat?

Hol szerezhetnék ÚJ barátokat?

Figyelt kérdés

Van sok barátom, közülük sok gyerekkori, de alkoholista, cigizős gyökerekké váltak. Szeretnék normális barátokat.

15/F


2011. jún. 23. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
sehol enber sehol... olyanokat nem sokat fogsz találni főleg te korosztályodba vagy ha mégis akkor azoknak már van 1-1 kisebb társasági körül úgy járkálnak mindenhová..
2011. jún. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kitty0494 válasza:
Egyetértek, már az én korosztályomban is ritka. És ismerkedni velük meg szinte lehetetlen szerintem. 17/L
2011. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ITT VAGYOK!!!! :D a barátaimmal nem iszunk, cigizünk... vagyis a többség. megfelelünk?:)

15/L

ui: szerintem járj valami külön foglalkozásra, valamire, ami érdekel. én jövőre pl. dráma foglalkozásra fogok járni - eddig táncoltam, de oda a "legalja" járt, nem voltak barátaim, meguntam stb.

válassz olyat, ahova sok ember jár, így biztosan találsz ott normális embereket, akik nem isznak, nem cigiznek, és talán a baráti körük is másmilyen...

vagy járhatsz valami olyan helyre, ami nem olyan népszerű, és inkább az olyanok mennek oda, akik nem ilyen cigi-, pia-, drogfüggők.

remélem segítettem!:)

2011. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi :D

Van külön elfoglaltságom, gitározni tanulok, de azt otthon, mert a közelben nincs tanár aki tanítana :(

Lehet hogy jövőre megpróbálkozom a dráma tagozattal az iskolában :D

2011. jún. 23. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: hát igen, az otthoni tanulás hátránya, hogy nincs ismerkedés... viszont örülök, hogy a drámával segítettem :)
2011. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!