Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik típusú ember szimpatiku...

Melyik típusú ember szimpatikusabb nektek? (Leszögezem, egyikbe sem tartozom, de ez a két típus fellelhető a környezetemben, és nemigen kedvelik egymást. ) (? )

Figyelt kérdés

1. tipikus "művészlélek", nemtörődöm, feledékeny, bohókás, de mindig vidám, optimista, a társaság "bolondja". külsőleg nem egy csinibaba, de megvan a maga egyedi stílusa.


2. csendes, szürke, de mindenkivel kedves, széparcú, de teljesen átlagos stílusú. nem jár el otthonról, nem a társaság közepe.


3. nagyhangú, flegma, beszólogatós. csinos, tudja is magáról, a baráti körével/akiket méltónak tart rá kedves, de másokkal kegyetlenül tud bánni.


2011. jún. 29. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2.
2011. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
várok indoklást is :)
2011. jún. 29. 21:11
 3/22 anonim ***** válasza:

Aki nem törődöm és feledékeny(mint az 1-es) az egy idő után idegesitő.

A nagyhangú,flegma egyéneket(3-as) alapból nem kedvelem,de szerintem ezzel sokan igy vannak.

A 2. önmagáért beszél,hiszen a kedvesség nagyon fontos,a stilus meg nem számit ilyen esetben.

Ja első voltam.:)

2011. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3., nem tudom, mindig is olyan csajra vágytam aki nem szenteskedik, hanem benne van a buliban, mint Effy a skinsből ha érted mire célzok.
2011. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
értem, skins barát vagyok énis :) nekem az első meghatározás cassiere emlékeztet egyébként. ha a skinsnél tartunk :D
2011. jún. 29. 21:20
 6/22 anonim ***** válasza:
cassie egészen csinibaba volt ahoz képest, hogy egy anorexiást alakított
2011. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
azon hogy nem csinibaba, nem azt értettem hogy csúnya mint a bűn :D csak hogy nem egy miniszoknyás divatcica, inkább flanelinges kantárnacis valaki :D
2011. jún. 29. 21:28
 8/22 anonim ***** válasza:
nemtom mi az a flaneling, de a kantárnaciról a megint egy dilis amcsifilm jut eszembe ahol ultra gáz volt :D
2011. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2. a legszimpatikusabb talán, mert az a legnormálisabb, mégis csupa 3. típusú emberrel vagyok körülvéve, így én is inkább abba a csoportba tartozok a 3 körül, és őket jobban is csípem. :P :D
2011. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

én tipikusan az 1. vagyok...még mielőtt ekkora divat lett volna, hordtam STK-s szempát, flanelinget és kantárosnacit is hordok, művészkedem is.. szóval 100%-ban olyan mint én:D

13L

2011. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!