Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most Én gondolom rosszul vagy...

Most Én gondolom rosszul vagy mi? (osztály találkozó)

Figyelt kérdés

Múlthéten ránk írt régi oszink,hogy illene már x év után összezörrennünk.


Sokaknak nem jó,van aki vissza se jelzett,azt se tudjuk hányan lennénk.Erre szombati nap késő este találkozzunk,mert ,,emberek nem vagyunk már gyerekek" címszóval.De azt se tudjuk ,hogy ki jön ki nem és este szombaton hova ül be x ember?


Az Én felfogásommal van gond?Vagy Ő nem érti meg,hogy így tervezetlenül ennek semmi értelme késő este?


2011. jún. 30. 10:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Mi is most szervezzük. A "biztos" létszám duplájával számolunk, annyi főre foglaltunk asztalt. Ha beesik valaki, akkor van hely, ha nem, akkor se történik semmi, max közben visszaadunk néhány asztalt.
2011. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%
Azért van szád hogy kérdezd meg tőle mi a francot akar. Osztálytalálkozót meg nem lehet reggel lebonyolítani. Vagy mond meg nekik hogy nem mész, mert ahogy olvasom, neked az égegyadta világon semmi kedved odamenni.
2011. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
véleményem szerint egy osztálytalálkozót azért jóval előbb szokás elkezdeni szervezni.pláne ha mondjuk étteremben esztek stb.. ha csak lementek egy szórakozóhelyre aki jön aki nem alapon az persze más. akkor csak fogod magad és lemész és majd alakul a dolog.:)
2011. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

A legszebb,hogy lefoglalva sincs semmi ,,csak majd beülünk valahova" szöveg van.


Ha meg kérdez az ember vagy véleményt nyílvánít akkor ,,meg ne legyünk már ilyenek,minek itt variálni,mi baj a helyszínnel meg az idővel?


Mindezt ő úgy ,hogy kocsi van a p*csája alatt.Nekem meg ucsóm buszon 10-30 kor van,ami azt jelenti,hogy 2 órás összefutásnak nem látom értelmét.

2011. jún. 30. 10:58
 5/36 anonim ***** válasza:
ez nem találkozó, csak olyan spontán összeröffenés. 10-nél többen nem lesztek, ennyien le tudtok ülni bárhol. És megbeszélhetitek a rendes oszt. találkozót.
2011. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
..hát ez írd meg nekik. Biztos lesz valaki, aki hazavisz, vagy akinél aludhatsz. Bár sz.tem elég 2 óra.
2011. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Igen Ő szerinte összejövünk az ex iskolánál és onnan elmegyünk egy pizzázóba szombaton Budapesten este 8 után itt nincs semmi hely egy szórakozó helyen se.


Itt a bibi


Én is úgy gondolom,hogy ezt előre kelett volna megszervezni nem csak lesz ami lesz,mert ez így nem osztály találkozó.Főleg,hogy sokan írták,hogy dolgoznak vagy gyakorlaton tengődnek vidéke...

2011. jún. 30. 11:04
 8/36 A kérdező kommentje:

Csak Ő fog kocsival jönni vagy robogóval,és mivel gondolom inni is fog bizti nem ülök be mellé.


Illetőleg nem alszok másnál mert van házam és párom aki vár haza.


Nem ragadtam le ilyen szinten mint ők,hogy 4 kerékbe öljem a pénzem.

2011. jún. 30. 11:06
 9/36 anonim ***** válasza:

EZ NEM OSZTÁLYTALÁLKOZÓ, CSAK EGY SPONTÁN PIZZÁZÁS. Ettől még lehet igazi találkozót tartani. Nem hívna, ha nem tudna valami helyet. Biztos ismer valamit.

H a nics kedved, nem muszáj elmenned. A többiek miért ne találkoznának? A lányom tegnap találkozott a régi tanárával a suliban. Csak úgy, megbeszélték.

2011. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
én pár hete voltam Pesten, este 7-kor, a belvárosban, beültünk abba a kávézóba, amit a fiam előre gondolt, üres volt az egész, és később is alig volt vendég. Első hely ahová mentünk.
2011. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!