Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, egy hónapja nem beszélünk. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Én haragudtam meg rá, mert egy nagyon régi barátnőm olyan dolgokat mesélt róla, amiket nem gondoltam, hogy megtenne velem. Elég rossz helyzetbe kerültem, de azt nem gondoltam, hogy miatta lett volna az egész.. Én nem is gondoltam, hogy ez az barátnőm (akivel régen nagyon jóban voltam, csak eltávolodtunk..) esetleg rossz fényben akarná feltüntetni, és eltúlozza a dolgokat, ellenben az 'új' legjobb barátnőmmel, akivel nem ez volt az első összeveszésünk. Az az igazság, hogy még most sem tudom, hogy mit gondoljak, mert azóta történtek dolgok, amik erre utalnak.:(

Nagyon rosszul érint, hogy nem beszélünk, de nem tudom, mit csináljak:(


2011. júl. 9. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a hibás, neked kell lépni. Egy barátot sosem lehet megítélni holmi pletyka után...
2011. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is így érzem:s Ha más mondta volna, sosem hiszem el, de ez olyan ember volt, akiben nagyon megbíztam:(

Az a baj, hogy nem vagyok biztos benne, hogy szükségem van erre a barátságra, mert annyira sok stresszel járt mindig is, hogy az már természetellenes.:s vannak persze jó időszakok, de sokszor vettem észre, hogy nem őszinte velem, az egész a felszínes közös érdeklődésinken alapul..

Hihetetlen, hogy milyen szerencsétlenül tudok barátokat választani..

2011. júl. 9. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd a fenébe... vagyis attól függ, hogy mióta ismeritek egymást. Mert egy barátság kialakulásához nem két nap kell. Nekem is van olyan ember az életemben, akit kimondanék barátnak, de egy megbízhatatlan, hanyag alak. Így csak egy haver.


Viszont van egy barátom, akivel már több, mint 6 éve jóba vagyunk. Lehet csak havonta, vagy pár havonta találkozunk, de nincs ezzel gond


Szóval szerintem, ha nem olyan régóta ismeritek egymást, akkor még megéri próbálkozni. Ha meg nem, akkor nem. Nem kell vele törődni. :)

2011. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

A helyedben azt tenném, hogy odamennék hozzá és megbeszélném vele ezeket a dolgokat. Majd ha igaznak bizonyul amit a régi barátnőd mondott neked, akkor nem tudsz sok mindent csinálni, próbálj meg túllépni rajta, és ha a barátnőd bocsánatot kér akkor(ha neked is úgy a jobb) bocsáss meg neki..próbáljátok megint tisztalappal elölről kezdeni a barátságot. Ha nem igaz, akkor pedig azt, hogy hát elég sokat veszekedtünk, tudod mostanában nem ez volt az első...és nem akartam hogy megint összevesszünk..

Szerintem nem választasz te szerencsétlenül barátokat(bár nem tudom kik a barátaid), csak lehet hogy túl sok mindent hiszel el!?

2011. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, az lesz a legjobb ha megpróbáljuk megbeszélni:) én sehogy sem jövök ki jól ebből a helyzetből, mert vagy az egyik, vagy a másik hozzám igen közel álló személy hazudott nekem..
2011. júl. 9. 15:26
 6/6 anonim válasza:
100%
3. vagyok, és sok sikert, szorítok hogy jol alakuljon!
2011. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!