Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátaim az egyik pillanatró...

A barátaim az egyik pillanatról a másikra megutáltak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap voltunk strandon és véletlenül benn felejtettem az öltözőben a pólóm, és elvitték.. Semmi baj nem volt ebből, de én nem hiszem el hogy ez miatt haragudtak meg rám a barátaim.. Mert ha igen akkor kb annyit tudok kinyögni hogy "hűűűűhaaa"

De semmi bántót nem csináltam velük..


Az egész ott kezdődik, hogy ma falunap van itt a falumban, és megbeszéltük hogy fél 9, 9-re jön a "barátnőm" de nem jött.. Okés, gondoltam majd jön később... Nem jött, felmentem hát egyedül a falu "közepébe" és láttam a másik barátnőm előtt a biciklijét.. Viszont eszükbe sem jut engem kihívni??

Itt van fél 3, és még nem is jöttek hozzám.. De együtt vannak, mert barátnőm biciklije ott van a másik barátnőmnél..

Nagyon rosszul esik, mert barátnőmmel még a strandon meg is beszéltük hogy mivel a strandon én hívtam meg pl: Jégkrémre, ma majd Ő hív meg engem... (Úgy érzem azért nem jön, mert csak kihasznált) de ezt nem hiszem el a 'legjobb barátnőmről'

De engem nem érdekel hogy meg hív vagy nem, kisebb gondom is nagyobb annál az 500 forintos jégrémnél..

Engem az zavar hogy tegnap még tök jól elvoltunk, nevettünk, ittunk, ettünk, fürödtünk.. Ma meg már úgy csinálnak mintha nem is ismernének.. Szerintem valamiért megutáltak..


Vagy mert


1: Ellopták a pólóm

2:Mikor mondta hogy vegyek neki kaját, akkor csipszet vettem neki (láttam rajta, hogy furcsálta)

3: Csak nem látnak szívesen, de azért még kihasznált


Semmi baj nem volt.. Legutolján mikor jöttünk haza, még kimentek ketten a WC-re, onnantól kezdve hozzám sem szóltak szinte.. Ma meg még csak ki sem hívnak..


melyik lehet a 3. ok közül a probléma?


2011. júl. 9. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkoztál velük keress új barátokat
2011. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ellopták a pólód és megutáltak???
2011. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Innen semelyik ezek haszon lesők. Ilyenekkel nekem is voltak gondjaim.. TE vagy a felesleges harmadik. Köszönj el szépen tőlük és ne barátkozz velük. Pár hétbe rossz lesz de nagyon..(én csak tudom). De elfogadtam a helyzetet és túlléptem rajta azóta szereztem más barátokat, akik nem használnak ki. Nem úgy mint az előtte lévő aki már a végén10 eurós gyűrűt akart kicsikarni belőlem hogy ezt vegyem meg neki névnapjára... Akkor a talpamra álltam. 18L
2011. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehettek 13-nál többek. Két hét és újra kibékültök.
2011. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális esetbe igen, ha akarsz valamit az élettől akkor otthagyod őket és kibírsz még pár néhány évet hogy az élet vissza adja ennek a cselekvésnek a gyümölcsét.
2011. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én odamennék hozzájuk, és megkérdezném, mégis mi bajotok? Miért nem szóltatok nekem, hogy itt vagytok, amikor megbeszéltük, hogy jöttök?

Ha normális válasz létezik, akkor azt kapod, ha nem, akkor ints búcsút nekik. Rossz felesleges harmadiknak lenni, keress olyan barátokat, akik azok is...szívből, őszintén.

2011. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kimentünk, de most is annyit mondtam a barátnőmnek mikor kiabált szinte velem.. Hogy lécci ne égess.. Aztán egyből elkezdett bőgni meg hiztizni
2011. júl. 9. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg velük nyíltan. Akkor eldől majd hogy reagálnak: barátnők-e vagy haszonlesők. Aztán vagy változni fognak kicsit, átgondolva a dolgokat, vagy koptasd le őket.

Lesznek új barátnőid :)

2011. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!