Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fontos! Aki volt már a Sportar...

Fontos! Aki volt már a Sportarénában, megmondaná nekem, hogy melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Koncertre mennék majd és elfogytak a legjobb helyekre a jegyek.

Választhatok a 204-es, 224-es és 114-es szektorok közül.

A 114-es távolabb van, viszont nincs annyira szélen, a 204, 224 pedig közelebb van a színpadhoz, viszont nagyon a szélén vannak, emiatt félek, hogy hiába vannak közelebb, úgy se látnék többet.

Sajnos a kivetítőre sem támaszkodhatok, az úgyanis múltkor sem volt :(

Légyszíves segítsetek, nem szeretnék ennyi pénzt kidobni az ablakon úgy, h mégcsak nem is látok semmit

köszönöm


kép

[link]


/ui.: nem Santana koncert, csak ezen jól láthatók a szektorok/


2011. júl. 10. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Rammstein? :)
2011. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rammstein! :)
2011. júl. 10. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én többször voltam. Én a 204-est választanám. Pont azért, mert közelebb van, mint a 214-es. Onnan én semmit nem láttam, pedig középen volt a kosármeccs. Illetve egy kicsit távolabb van, mint a 224-es, ami azért jobb, mert nem megy szét a nyakad. Szerintem kérd a 204-esből a színpadhoz távolabbi helyet. Látni és fogsz, és a végén nem bánja a nyakad. :-)


manju

2011. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj e a legjobb helyekről még. Én egy fél délutános utánajárással még szereztem kiemelt állójegyet:) Igaz nem 20 hanem 26 ezer volt, de nekem bármennyit megér, hogy a legkedvesebb zenekaromat láthassam:) Szerintem érdeklődj utána sok jegyirodánál, vaterán, stb. Ha szeretnél esetleg jobb jegyet és az sem baj ha picit többe kerül. (:
2011. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat
2011. júl. 11. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!