Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarázat a viselkedésére,...

Magyarázat a viselkedésére, hogy részeg volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20éves lány vagyok.Bátyámék épp nyaralni vannak viszonylag nagyobb baráti társasággal. Ismerem kb. 12 barátját a 20 közül,akikkel van. Őket 5 éve ismerem,tehát 15 éves korom óta.Tudják,hogy nem volt még barátom,ebből következik,hogy szűz vagyok. Nyilván ez nekik is lejött,hisz nem láttak még pasival.Hozzá kell tenni,hogy többségbe fiú barátaim vannak,nem vagyok csúnya,sem telt,egyszerűen nem találtam meg akire várok.

Pár órája felhívott az egyik srác a bátyámmal nyaralóók közül,hogy kérdezhet-e valamit.

Mondom persze (lehetett hallani,hogy eléggé ittas.

Megkérdezte,hogy szűz vagyok-e.

Mondtam,hogy erre nem fogok válaszolni.

Erre hallottam,hogy bátyám a háttérből kiabál,hogyha már nem vagy az,akkor számolunk. (mintha sok köze lenne hozzá...)

Aztán mondja a srác,hogy jó nem baj,ha még szűz vagy,majd én jövőhéten elveszem tőled,mondjuk hétfőn ráérek,átugrok hozzátok.

Ekkor döntöttem úgy,hogy lerakom a telefont.

Annyira rosszul esik,úgy beszéltek rólam,mint aki egy tárgy,akit csak megdug és ennyi. Lett volna lehetőségem hasonlóra,de pont azért nem történt semmi,mert én szerelemből akarom. Most megaláztak az összes ember előtt aki a társaságukba nyaral,olyanok előtt is,akiket nem ismerek. Nagyon mérges és szomorú vagyok....


2011. júl. 16. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem jól pofán vágnám a bátyám, vagy azt mondanám, hogy nem vagyok az, és hogy az egyik haverja vette el. nem tudom, milyen képet vágna hozzá.
2011. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt olyan komolyan venni:)
2011. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Az ital a gyáva nyulat is oroszlánná teszi. Amit az ember józan ésszel nem tenne meg, megteszi egy kis ital hatására.

A legtöbb ilyen ember nem tartja tiszteletben a nőket, hanem mint hím, a nőstényt látja benned. Sajnos a legtöbb férfi ilyen. Mondom, a legtöbb, nem mindegyik. Minden tiszteletem a tiéd, amiért az igazi szerelemre tartogatod a szüzességed!

Nem kell szóbaállnod sem az ilyen emberekkel, akik gúnyt űznek más erkölcsi felfogásából!

2011. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyetértek az elsővel, annyi a hozzáfűzni valóm, hogy egyet jobbról, aztán a másikat visszakézből balról...
2011. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra, nem gondolták komolyan. Valószínűleg csinos vagy, örülj, hogy felfigyeltek rád. Részeg pasik egymás közt katasztrófák.
2011. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek,majd szép lassan rájösz,hogy az ilyen kanbulikon mi megy,és akkor már nem akadsz fent ilyen "semmiségeken" :D Nem kell ezt komolyan venni. Tulajdonképpen ez valahol egy bók volt,hogy b@sznának.:D
2011. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De jót nevettem,kedves utolsó :D

Olvasva a véleményeiteket,tényleg nem annyira borzalmas,de azért megjátszom,hogy az egyik barátjával feküdtem le :D

Szép estét Nektek! :)

2011. júl. 16. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az ellentéte vagyok a bátyádnak, ugyanis teljesen meg tudom érteni az álláspontodat, tetszik ez a szemlélet. Kár hogy ilyen lány nem igen van több.


25/F

2011. júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. júl. 17. 14:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is!
2011. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!