Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az egyetemi, kollégiumi...

Milyen az egyetemi, kollégiumi élet? Hogyan telik egy napotok? Mit csináltok szabadidőtökben? Milyen hosszúak az órák? Milyen jó történetetek van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 21:58
 1/2 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Az orvosira járok, gyógyszerésznek tanulok. A napjaim idén úgy teltek, hogy reggel nyolctól este nyolcig óráim voltak, ebédszünet sincs, csak ha valamiről ellógsz (ez elkerülhetetlen, de többnyire azért lógtam, hogy valami mást tanulhassak addig is). Szabadidőmben ebédeltem vagy takarítottam a török szobatársam után. A legtöbb "óra" 90 perces, a labor 4-5. Jó történet most nem jut eszembe.
2011. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a kollégiumi életről csak mesélni tudok,mert albérletben lakom,úgyh ez kimarad


a leghúzósabb napom eddig rögtön az első félévben úgy nézett ki,hogy reggel 8tól este 11ig egyhuzamban órám volt...egy óra 90-100perces,azokban a 10,max 20 percekben ettünk,meg pihentünk némileg...


egy átlagos nap kb 5 órából áll,a lyukas órákban alszunk,takarítunk,főzünk,eszünk,bevásárolunk,társasági életet élünk


haza általában fáradtan érkezünk,ha nem,akkor főzés,filmezés..de általában az evés-szex-alvás kombó a jellemző,ha nem kell készülni másnapra..ha kell,az is be van iktatva,ha nem alszunk el fölötte


persze ez is változó,attól függ,hogy sikerül összerakni az óráidat,meg,hogy milyen szakos vagy

20/L

2011. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!