Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Nagyon elkeserítő szerintem

Figyelt kérdés

Kedves Magyarok !


Nem is mondom inkább, hogy magyarok, inkább azoknak az embereknek szól,akik nem tudják tovább ezt elviselni.

Hazánkban rettentően elharapózott a cigánygond. TÉNY. Egyáltalán nem vagyok rasszista, de nem bírom elviselni néha már ami történik. Sajnos olyan térségben lakom, ahol ez fokozottan érvényes, bár van olyan ahol nem ?

A minap egy öreg biztonsági őrt vert meg egy cigányférfi. Mondanom sem kell, a többiek csak álltak és nézték, hogy rugdossa a földön...

Ez csak egy kiemelt eset ami kiverte a mai nap a biztosítékot, az utcán fényes nappal nem lehet biztonságban az ember ! Nem hogy este...

HOgyan lábalhatunk ki ebből ??? Fogjunk már össze egy kicsit a bajban.. Nagyon szomorú, hogy mi megy


2011. júl. 18. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, szomorú. De viszont könyörgöm (nem neked kérdező) hogy ne a jobbikra szavazzanak a nem cigánykedvelők, ne akarjunk rosszat édes hazánknak.
2011. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj hogy senki nem akar családosként felfüggesztettet kapni vagy éppen 1-2évig dutyiba ülni, olyan piti ügy miatt hogy "Kálmánt fejberúgtam de csak elájult" és mondanom sem kell hogy semmi értelme ha verekednénk velük mert nem használ.


Itt ha tenni akarnak néhányan ahhoz fegyver kell, házakat kell éjszaka kigyújtani, megfélemlíteni őket, akkor nappal is kocsival mászkálni konvojokban,

Ezeket te vállalnád, akkor is ha benne van hogy elkaphatnak?


Volt a sorozatos támadás ellenük, na pont úgy kellene de semmi nyomot nem szabadna hagyni, és így minden rendben lenne.


Ha valaki ezekre nem adja a fejét amiket felsoroltam, az továbbra is tűrje el hogy nem tud mit csinálni.

Én ha nem félnék a bezártságtól a börtönben, bizony belevágnék és ölnék csak azért hogy történjen valami

19/F

2011. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gettóba kéne zárni őket!!
2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"hogy ne a jobbikra szavazzanak"


Erre valami érvet is fel tudsz hozni (olyat kérek, ami igaz is), vagy csak köpködsz?

2011. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt társadalmi összefogás addig nem lesz, amíg a politika csak a szőnyeg alá sepri a problémát, azt hangoztatva, hogy cigánybűnözés márpedig nincs.

Egyenlőre mindenki egyedül kénytelen megvédeni önmagát, mert a rendőrségre nem számíthatunk, még a sünök is félnek a cigóktól. Aki csak tud, szerezzen be bicskát, gázspray-t, gázpisztolyt és használjuk, ha ugy adódik. Még egy kis gázspraynek (nem gagyi kínaipiacos) is komoly visszatartóereje lehet, mert már megszokták, hogy semmiféle ellenállásba nem ütköznek, igy meglepetésként érheti őket a dolog.

Ha már mindenki meg tudja védeni magát, már csak az kell, hogy ne élősködjenek tovább rajtunk. Ennek legjobb módja, amit a franciák gond nélkül megcsináltak egy éve, ugyanis szépen elkezdték kitoloncolni a gettókban élő cigókat Romániába és Bulgáriába. [link]

A nagy EU-tól meg csak ejnyebejnyét kaptak.

Akkor mi miért nem csináljuk ezt?? Bár én inkább Indiába küldeném vissza őket, meg sem látszana az a pár vagonnyi roma India 1,2 milliárdos népességében.

2011. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Valóban, de talán az erőszak az egyetlen kiút ?


Lassabb de járható út nincs ?

Nem lehetne valahogy ügyes politikával elérni valamit?

Egyébként a kedves kormánypártunkban, valamint az összes parlamentben lévő pártban sem bízok.

Az a baj hogy a probléma, nem csak cigányprobléma,

annál sokkal mélyebben gyökeredzik, de ezt mindenki tudja

A legtöbb családnak sajnos súlyos gondjai vannak,

gondolok itt pénzügyi gondokra.

Valóban létezik az a probléma is hogy nem foglalkoztatják a munkaadók a cigókat... De nem lehetne békésen együtt élni?

A Jobbikról meg annyit, hogy ők aztán semmit nem fognak megoldani. A kezdetben szimpatizáltam velük, mert ők először mondták ki mi a helyzet, nem csak ezen a téren.

De ők is csak felhasználják az egyszerű ember gondjait...

Társadalmi összefogás.. Igen.. Ez kéne nekünk, nem feltétlenül erőszakkal, csak mondjuk ki mi a probléma...

Az elnyomásuk is csak tüneti kezelésként használható, gondolok a gettósításra.

Annyi biztos, ha ők lesznek Magyarországon többségben,( ami már megtörtént) rendben, de tartsák is el akkor magukat !!!!

2011. júl. 19. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt erőszakról? Szerintem a jogos önvédelem nem erőszak. De az már annál inkább, mikor csoportosan lincselnek meg ártatlan embereket az utcán.

A kormányokban én sem bízom a cigányproblémát nézve, a Jobbiknak is szerintem csak a szája nagy.

Azon meg nem kell csodálkozni, hogy nincsenek foglalkoztatva a cigányok, szerintem a legtöbb még az általánost sem végezte el, akkor igy milyen munkát lehet adni nekik? Az meg már csak a pláne, ami múltkor volt a híradóban: Valamelyik cigányokkal teli kisközségben szerszámokat és vetőmagot adtak nekik, hogy legalább valamennyi élelmiszert termeljenek meg maguknak. Erre visszaadták a szerszámokat, mondván hogy ők nem akarnak dolgozni. No comment.

A békés együttélésért meg nem nekünk kéne tenni, mi igyis folyamatosan csak tűrünk, ők meg pont ezt használják ki. A vérükben van a lopás és a gyilkolás, ezt nem hiszem, hogy csak ugy le tudnák kűzdeni magukban. Így elég nehéz velük békésen együttélni.

Két megoldás lehet: vagy a teljes beolvasztás, pl. a zene és a sport segítségével, mert abban jók a cigók. Bár ez elég nehéz lesz, mert nagyon különböznek tőlünk.

A másik megoldás a teljes kitelepítés, ez lenne a könnyebb és talán hasznosabb megoldás.

2011. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A rasszista kurta anyátokat! Mik vagytok ti, állatok? Az életben tetves kis prolik, akik itt hőzöngenek arc és név nélkül, pfejj...
2011. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem mi vagyunk az állatok. Az állatok azok, akiket eltartunk a kemény munkánk után járó adóból, mert ők maguk még segget törölni sem tudnak.
2011. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:30


A te segged alatt meg az összelopott merci virít biztos!


Hozzánk 2-szer törtek be,mindkétszer cigányok,még a kutyámat is megmérgezték!Ha tehetném likvidálnálak titeket a g.cibe!

2011. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!